Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Parkan: Nástin historie ochrany obyvatelstva I

Knihy

František Parkan: Nástin historie ochrany obyvatelstva I

Hodnocení: 0x
  • 4

Publikace je rozdělena na dvě samostatné části. První díl se věnuje nástinu vývoje ochrany a bezpečnosti obyvatelstva v historii lidstva od nejstarší etapy jeho existence, dále v období předantických civilizací, antiky, středověku a novověku do konce 18. století. V období starověku je nástin vývoje zaměřen na oblasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76831

Jaké má kniha
Nástin historie ochrany..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Parkan: Nástin historie ochrany obyvatelstva I

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 98 Kč

Publikace je rozdělena na dvě samostatné části. První díl se věnuje nástinu vývoje ochrany a bezpečnosti obyvatelstva v historii lidstva od nejstarší etapy jeho existence, dále v období předantických ... a dál?

Produkt František Parkan: Nástin historie ochrany obyvatelstva I

František Parkan: Nástin historie ochrany obyvatelstva I - parametry

Název produktu: František Parkan: Nástin historie ochrany obyvatelstva I
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 137 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je rozdělena na dvě samostatné části. První díl se věnuje nástinu vývoje ochrany a bezpečnosti obyvatelstva v historii lidstva od nejstarší etapy jeho existence, dále v období předantických civilizací, antiky, středověku a novověku do konce 18. století. V období starověku je nástin vývoje zaměřen na oblasti a státy, v nichž byly položeny základy, které se staly součástí systému ochrany obyvatelstva v dalších etapách vývoje společnosti. Kapitoly o středověku a raném novověku se věnují nástinu vývoje dané problematiky na evropském kontinentě a v našich zemích. Období novověku je zaměřeno na vývoj systému ochrany obyvatelstva v kontextu globálního světa. Jednotlivé časové etapy jsou členěny na oddíly - ozbrojené síly, fortifikace, vnitřní ochrana obyvatel a její právní rámec a lékařská a ošetřovatelská péče. Nástin historie ochrany obyvatelstva I - František Parkan od authora František Parkan a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.