Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka

Učebnice/Odborná literatura

František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka

Hodnocení: 1x
  • 4

Metodická příručka Dějepis pro 6. - 9. ročník ZŠ je určena učitelů,, kteří ve výuce užívají ucelenou řadu učebnic dějepisu a PS pro 6. - 9. ročník ZŠ, případně pro nižší ročníky víceletých gymnázií z našeho nakladatelství. Obsahuje metodický úvod, návrhy dějepisných testů, rozpis učiva a roční tematické plány. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka koupíte i tady

Specifikace František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 88 Kč

Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 6. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a ... a dál?

Produkt František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka

František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka - parametry

Název produktu: František Parkan: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Metodická příručka Dějepis pro 6. - 9. ročník ZŠ je určena učitelů,, kteří ve výuce užívají ucelenou řadu učebnic dějepisu a PS pro 6. - 9. ročník ZŠ, případně pro nižší ročníky víceletých gymnázií z našeho nakladatelství. Obsahuje metodický úvod, návrhy dějepisných testů, rozpis učiva a roční tematické plány. Podstatnou část příručky tvoří řešení úkolů z pracovních sešitů, po kterých učitelé volali. V publikaci učitelé naleznou rovněž aktualizaci témat, která v současnosti prosazují řídící školské orgány jako vysoce aktuální: - Česká republika a svět v 90. letech 20. století a na počátku nového tisíciletí (důraz na nejnovější dějiny) - Církevní dějiny ve vyučování dějepisu - Několik poznámek k dějinám Židů - Stručný přehled dějin Romů - Nové přístupy k chápání postavení mužů a žen v minulosti i v současnosti Autory těchto "rozšiřujících" kapitol jsou přední odborníci na danou tématiku. Příručka seznamuje učitele i s širokým výběrem z aktuální odborné literatury. Publikace: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka - František Parkan. Tato metodická příručka je pomůckou pro učitele, kteří pracují s učebnicí a pracovním sešitem Dějepis pro 6. ročník ZŠ (V. Válková). Přináší kompletní didaktický rozbor učebnice a pracovního sešitu a doporučení autorů pro práci s nimi. Obsahuje rovněž řešení úkolů a zadání jak z učebnice, tak z pracovního sešitu. Učebnice a pracovní sešit jsou úvodní částí nové koncepční řady učebnic pro výuku dějepisu na 2. stupni ZŠ (a v nižších ročnících víceletých gymnázií). Jejich pojetí vychází z požadavků RVP pro základní vzdělávání. Jsou věnovány období pravěku a starověku. Mají jednotnou schvalovací doložku MŠMT. Publikace: Dějepis pro 6.- 9. ročník základní školy - Metodická příručka - František Parkan. Dějepis pro 6.- 9.r. ZŠ Met.př - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - 240 str. - ISBN: 80-7235-257-1 - Kniha František ParkanSPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština, 240 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.