Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví

Učebnice/Odborná literatura

František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

6. aktualizované vydání. V tomto již 6. vydání je podrobný výklad aktualizován v souladu s novelami předpisů - zákona o účetnictví, prováděcí vyhlášky, Českých účetních standardů, zákoníkem práce a novým občanským zákoníkem. Pochopíte, jaké vnitropodnikové směrnice, jak a proč je povinné vytvořit a jaké směrnice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vnitropodnikové směrnic..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví koupíte i tady

Specifikace František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 338 Kč

V tomto již 6. vydání je podrobný výklad aktualizován v souladu s novelami předpisů - zákona o účetnictví, prováděcí vyhlášky, Českých účetních standardů, zákoníkem práce a novým občanským zákoníkem. ... a dál?

Produkt František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví

František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví - parametry

Název produktu: František Louša: Vnitropodnikové směrnice v účetnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 338 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

6. aktualizované vydání. V tomto již 6. vydání je podrobný výklad aktualizován v souladu s novelami předpisů - zákona o účetnictví, prováděcí vyhlášky, Českých účetních standardů, zákoníkem práce a novým občanským zákoníkem. Pochopíte, jaké vnitropodnikové směrnice, jak a proč je povinné vytvořit a jaké směrnice mohou, ale nemusí, být vyhlášeny. Nedílnou součástí publikace je elektronická příloha se souborem praktických vzorů směrnic na CD-ROMu. Zpracované vzory vám všem umožní snadný přenos do vlastního počítače a usnadní práci při přípravě a vypracování jednotlivých směrnic v jakémkoliv textovém formátu. Pomoc naleznete například při zpracování odpovědnostního řádu (též nazývaného oběh dokladů), odpisového plánu, směrnice pro tvorbu a čerpání rezerv, pro časové rozlišování, pro účtování zásob, kursových rozdílů, upravující vedení pokladní agendy, provedení inventarizace, k účetní závěrce apod. Z obsahu  Úvod  Přehled vzorů směrnic na CD-ROMu  1. Vnitropodnikové směrnice, jejichž zpracování je uloženo zákonem o účetnictví  § 6  § 11 Účetní doklad  § 12 Účetní zápisy  § 33a Průkaznost účetního záznamu  § 14 Směrná účtová osnova a účtový rozvrh  § 24 odst. 7 Kursové rozdíly  § 28 Odpisový plán  § 29 a 30 Inventarizace majetku a závazků  § 29 odst. 1  § 30 odst. 1  § 30 odst. 7  § 30 odst. 6  Prováděcí vyhláška § 58 odst. 1  2. Vnitropodnikové směrnice vyžadované jinými než účetními předpisy  Zákon č. 262/2006, zákoník práce  Zákoník práce § 136  Zákoník práce § 176  Zákoník práce § 182  Zákoník práce § 190  Zákoník práce § 236  Nařízení vlády, kterým se stanoví rozsah a bližší podmínky poskytování osobních ochranných pracovních prostředků, mycích, čisticích a desinfekčních prostředků č. 495/2001 Sb.  § 3 odst. 4  Zákon o daních z příjmů § 6  3. Vnitropodnikové směrnice dle prováděcí vyhlášky a Českých účetních standardů  Prováděcí vyhláška  Vlastní náklady  Deriváty  Odložená daň  České účetní standardy  Zásady pro tvorbu a používání rezerv  Vnitropodnikové účetnictví  Přeměny společností  Účtování zásob  Oceňování zásob  Časové rozlišení nákladů a výnosů  Pravidla konsolidace  4. Doporučené vnitropodnikové směrnice  Úvodem  Zákon o účetnictví  Zákon – Část první, Obecná ustanovení, § 8  Zákon – Část třetí, Účetní závěrka, § 18  Zákon – Část šestá, Úschova účetních záznamů, § 31 a 32  Prováděcí vyhláška nebo České účetní standardy  Oceňování cenných papírů  Opravné položky  Odložená daň  Okamžik uskutečnění účetního případu  Směnky  Analytické účty dlouhodobého majetku  Soubor pohledávek  Pohledávky po lhůtě splatnosti  Dlouhodobý nehmotný a hmotný majetek  Zásoby  Pokladna a ceniny, banka  Náklady a výnosy  5. Příklad přílohy – vzor zpracované směrnice  Příloha  I-13 Účtování související s paušálními náhradami odpovědnosti za kvalitu dodávek  Příloha  Výňatek z rozsudků k zahrnutí dohadných položek na odměny do základu daně


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.