Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen František Krouský: Japonsko-český slovník

Slovníky

František Krouský: Japonsko-český slovník

Hodnocení: 2x
  • 4

Japonsko-český slovník - Ivan Krouský,Šilar František Druhé, opravené a podstatně rozšířené vydání jediného rozsáhlého slovníku na našem trhu. Hesla jsou řazena abecedně podle Hepburnova přepisu v latince, následuje přepis japonským písmem. Kromě běžných slov obsahuje slovník mnoho názorných pérových ilustrací a řadu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Japonsko-český slovník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Krouský: Japonsko-český slovník koupíte i tady

Specifikace František Krouský: Japonsko-český slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 293 Kč

Druhé, opravené a podstatně rozšířené vydání jediného rozsáhlého slovníku na našem trhu. Hesla jsou řazena abecedně podle Hepburnova přepisu v latince, následuje přepis japonským písmem. Kromě běžných slov obsahuje slovník mnoho názorných pérových ilustrací a řadu připomínek japonských reálií, celkem asi 86 000 japonských výrazů a 115 000 českých ekvivalentů. Součástí slovníku je tabulka tří přepisů japonštiny do latinky, obou japonských abeced, hiragany i katakany, přehledy znaků, z nichž obě abecedy vznikly a » ... a dál?

Produkt František Krouský: Japonsko-český slovník

František Krouský: Japonsko-český slovník - parametry

Název produktu: František Krouský: Japonsko-český slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 293 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 406 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Japonsko-český slovník - Ivan Krouský,Šilar František Druhé, opravené a podstatně rozšířené vydání jediného rozsáhlého slovníku na našem trhu. Hesla jsou řazena abecedně podle Hepburnova přepisu v latince, následuje přepis japonským písmem. Kromě běžných slov obsahuje slovník mnoho názorných pérových ilustrací a řadu připomínek japonských reálií, celkem asi 86 000 japonských výrazů a 115 000 českých ekvivalentů. Součástí slovníku je tabulka tří přepisů japonštiny do latinky, obou japonských abeced, hiragany i katakany, přehledy znaků, z nichž obě abecedy vznikly a tabulky japonských letopočtů. Slovník je určen především všem zájemcům o japonštinu, ale i zájemcům o japonské reálie. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Další jazyky od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Toto opravené a podstatně rozšířené vydání překladového japonsko-českého slovníku přináší: Více než 86 000 japonských výrazů a 115 000 českých ekvivalentů. Všeobecnou slovní zásobu japonštiny včetně hovorových, knižních a odborných výrazů. Nejčastěji používaná slovní spojení, frazeologizmy a idiomy. Ilustrace představující vybrané japonské reálie. Obě japonské abecedy, hiraganu a katakanu, jakož i znaky, z nichž tyto abecedy vznikli. Stručný a názorný přehled způsobů transkripce japonského písma do latinky. Tabulky japonských letopočtů. Japonsko-český slovník - Ivan Krouský, František Šilar od authora Ivan Krouský, František Šilar a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Jediný rozsáhlý a aktuální překladový slovník pro japonštinu. Přináší více než 86.000 japonských výrazů a 115.000 českých ekvivalentů, všeobecnou slovní zásobu japonštiny včetně hovorových, knižních a odborných výrazů. Slovník je určen jak českým zájemcům, tak Japoncům, jimž pomůže při orientaci v českém prostředí.Autor: Ivan Krouský; František ŠilarRok vydání­: 2005Vazba: Pevná bez přebalu matnáISBN: 80-733-5045-9Počet stran: 520Rozměry: 245,0 x 180,0 x 38,0


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.