Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Kölbel: Praktická kardiologie

Knihy

František Kölbel: Praktická kardiologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Předložený text má 353 stran; je stručným přehledem současné kardiologie. V první, obecné části, jsou probrány vyšetřovací metody, používané v diagnostice srdečních a cévních onemocnění. Ve druhé, speciální části, se autoři zabývají jednotlivými kardiovaskulárním chorobami; třetí část je věnována vybraným otázkám ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Kölbel: Praktická kardiologie koupíte i tady

Specifikace František Kölbel: Praktická kardiologie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 120 Kč

Skripta Praktická kardiologie jsou určena především pregraduálním studentům 4. a 5. ročníku medicíny, kteří se seznamujíí s klinickou praxí. Tato čtenářská skupina se zde může stručně a přehledně sezn ... a dál?

Produkt František Kölbel: Praktická kardiologie

František Kölbel: Praktická kardiologie - parametry

Název produktu: František Kölbel: Praktická kardiologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předložený text má 353 stran; je stručným přehledem současné kardiologie. V první, obecné části, jsou probrány vyšetřovací metody, používané v diagnostice srdečních a cévních onemocnění. Ve druhé, speciální části, se autoři zabývají jednotlivými kardiovaskulárním chorobami; třetí část je věnována vybraným otázkám kardiovaskulární farmakoterapie. Skripta Praktická kardiologie jsou určena především pregraduálním studentům 4. a 5. ročníku medicíny, kteří jsou sice vybaveni znalostmi teoretickými, ale teprve se seznamují s klinickou praxí. Tato čtenářská skupina se zde může stručně a přehledně seznámit s problematikou kardiologie v celé její šíři. Skripta však přinášejí studentům mnohem více: seznamují je s principy klinického uvažování nad konkrétním pacientem, včetně diferenciálně diagnostické rozvahy. Je třeba zdůraznit, že publikace se nevyhýbá ani mezioborovým tématům, jako jsou cévní mozkové příhody, léčba diabetika s kardiovaskulárním onemocněním nebo otázkám těsné vazby mezi poškozením srdce a ledvin. Je nutno ocenit, že autoři věnovali celou jednu kapitolu specifickým otázkám péči o nemocné vyššího věku. Jsem přesvědčen, že skripta "Praktická kardiologie" si najdou své čtenáře i u jiných cílových skupin, například mezi postgraduálními studenty a mladými lékaři příbuzných oborů, kteří chtějí získat stručný přehled o současné kardiologii. Praktická kardiologie - František Kölbel od authora František Kölbel a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.