Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Francírek: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Knihy

František Francírek: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Hodnocení: 1x
  • 4

Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) - Francírek František, Ing., PhD.. Na téma ”jak psát odborné práce”, existuje jenom v češtině přes 150 učebních textů a skript. Interaktivní učebnice Bakalářská práce, která má formát klasické bakalářky, však jako jediná z nich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85554

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Francírek: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 237 Kč

Na téma "jak psát odborné práce", existuje jenom v češtině přes 150 učebních textů a skript. Interaktivní učebnice Bakalářská práce, která má formát klasické bakalářky, však jako jediná z nich přináší kromě návodu na psaní prací i odpověď na otázku proč vlastně psát bakalářskou práci. V bakalářské práci mohou studenti uplatnit své nadání i zájem k profesnímu směřování. Cílem této učební příručky je proto nejen srozumitelné vysvětlení klíčových momentů bakalářské práce, ale také hlubší porozumění » ... a dál?

Produkt František Francírek: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)

František Francírek: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) - parametry

Název produktu: František Francírek: Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) - Francírek František, Ing., PhD.. Na téma ”jak psát odborné práce”, existuje jenom v češtině přes 150 učebních textů a skript. Interaktivní učebnice Bakalářská práce, která má formát klasické bakalářky, však jako jediná z nich přináší kromě návodu na psaní prací i odpověď na otázku proč vlastně psát bakalářskou práci. V bakalářské práci mohou studenti uplatnit své nadání i zájem k profesnímu směřování. Cílem nové učební příručky je proto nejen srozumitelné vysvětlení klíčových momentů bakalářské práce, ale také hlubší porozumění hodnotám, které může tato práce studentům přinést. Učební příručka Bakalářská práce je určena studentům vysokých škol, případně také jejich pedagogům. Bakalářská práce - Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit) - Francírek František, Ing., PhD. od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Nevíte jak správně postupovat při zpracování své absolventské práce? Nevíte kde začít? Nemáte dostatek motivace? Pak je interaktivní příručka „Absolventská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)“ určena právě pro vás! Kniha vás provede všemi etapami zpracování práce, počínaje výběrem tématu a vedoucího práce, až po závěrečnou obhajobu. Kromě toho příručka nabízí ideální kreativní prostor, kde si lze svou práci načrtnou, představit a rozmyslet, což zamezí nevhodnému výběru tématu nebo postupu. Autorem je Ing. František Francírek, Ph.D., který je profesorem na VŠE v Praze a má s vedením závěrečných prací letité zkušenosti. Je rovněž autorem interaktivní příručky „Bakalářská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)“. Příručka Absolventská práce je určena nejen studentům, ale i vedoucím závěrečných prací, kterým připomene smysl jejich role a rozšíří jejich poznatky. Učební příručka "Bakalářská práce. Co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit)" je určena studentům vysokých škol, případně také jejich pedagogům. Studentům chce být blízká už tím, že je psaná ve formátu bakalářské práce. Navíc na levých stranách a ve skicáku přiloženém z druhé strany učebnice přehledným a interaktivním způsobem vysvětluje posloupnost jednotlivých etap, fází, důležitých milníků této studentské závěrečné kvalifikační práce, stejně jako souvislosti mezi nimi. (co, jak a proč připravit, zpracovat, napsat a zhodnotit (obhájit))


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.