Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen František Emmert: Sametová revoluce

Knihy naučná literatura

František Emmert: Sametová revoluce

Hodnocení: 1x
  • 4

Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Vytváří ostrý předěl nejen mezi dvěma historickými epochami, ale také mezi zcela odlišnými společnostmi a způsoby života. Připomeňme si znovu klíčové období, které stálo na počátku dalekosáhlých změn, jež vzápětí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sametová revoluce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Emmert: Sametová revoluce koupíte i tady

Specifikace František Emmert: Sametová revoluce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 278 Kč

Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Vytváří ostrý předěl nejen mezi dvěma historickými epochami, ale také mezi zcela odlišnými spo ... a dál?

Produkt František Emmert: Sametová revoluce

František Emmert: Sametová revoluce - parametry

Název produktu: František Emmert: Sametová revoluce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetríte až: 712 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sametová revoluce v roce 1989 představuje jednu z nejvýznamnějších událostí v našich novodobých dějinách. Vytváří ostrý předěl nejen mezi dvěma historickými epochami, ale také mezi zcela odlišnými společnostmi a způsoby života. Připomeňme si znovu klíčové období, které stálo na počátku dalekosáhlých změn, jež vzápětí ovlivnily všechny vrstvy československé společnosti. Kniha vás seznámí s celkovou situací v Československu před rokem 1989, s událostmi, které předcházely 17. listopadu, a detailně vás provede den po dni samotnou sametovou revolucí. Představí vám aktéry, kteří stáli za tehdejším děním a kteří přímo ovlivňovali průběh celé revoluce. Díky této unikátní knize zpracované jako Muzeum v knize máte možnost prožít historii opravdu zblízka. Vezměte do rukou leták Občanského fóra, pozvánku na Albertov, informační zprávu ze 17. listopadu, prohlášení kardinála Františka Tomáška, první výzvu studentů DAMU, protest Městské rady Pionýrské organizace SSM, zprávu z tiskové konference ÚV KSČ,

tiskovou zprávu OF, novoročenku OF k 1. lednu 1990 a řadu dalších dokumentů. Přes 190 dobových fotografi í, které zachycují dobovou atmosféru tak, jak ji viděli její současníci, vám věrně přiblíží znovu okamžiky, které měnily tvář českých zemí. Sametová revoluce - František Emmert od authora František Emmert a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.czSametová revoluce - František Emmert Událost, která před dvaceti lety zásadním způsobem změnila dějiny českého státu. Nyní máte možnost detailně proniknout do jejího zákulisí. Zjistit, které osobnosti v ní hrály jakou roli, jak vypadala situace v socialistickém Československu před 17. listopadem 1989 i jaký byl průběh samotných revolučních událostí. Vložené dokumenty a letáky vám umožní znovu prožít jeden z klíčových okamžiků našich dějin. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie | Moderní dějiny (19. – 20. století) | Československá republika (1918 – 1991) od CPress naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.