Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I.

Knihy pro děti a mládež

František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Legendy o Magorovi I. - Marian Cingroš,František Stárek Čuňas,Marian Cingroš,. Ivan Martin Jirous řečený Magor byl kultovní postavou české nonkonformní kultury, vůdčí figurou českého undergroundu, výtvarným teoretikem, spisovatelem, básníkem. Jeho nepřehlédnutelná postava čněla všude tam, kde se zjevila. Měl téměř ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76957
skladem

Jaké má kniha
Legendy o Magorovi I.
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I. koupíte i tady

Specifikace František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I.

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 79 Kč

Ivan Martin Jirous řečený Magor byl kultovní postavou české nonkonformní kultury, vůdčí figurou českého undergroundu, výtvarným teoretikem, spisovatelem, básníkem. Jeho nepřehlédnutelná postava čněla ... a dál?

Produkt František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I.

František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I. - parametry

Název produktu: František Čuňas Stárek, Marian Cingroš: Legendy o Magorovi I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 163 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Legendy o Magorovi I. - Marian Cingroš,František Stárek Čuňas,Marian Cingroš,. Ivan Martin Jirous řečený Magor byl kultovní postavou české nonkonformní kultury, vůdčí figurou českého undergroundu, výtvarným teoretikem, spisovatelem, básníkem. Jeho nepřehlédnutelná postava čněla všude tam, kde se zjevila. Měl téměř vždy poslední slovo, vlastní osobitý názor. František Stárek Čuňas, Jirousův dlouholetý přítel, a Marián Cingroš připravili ve své komiksové knize Legendy o Magorovi I. (autoři pracují již na dalších dílech) sérii tří komiksových příběhů, které o Magorovi kolují mezi známými v ústním podání. Jde o svěží, komické (někdy tragikomické) vyprávění, kde není hlavní hrdina líčen jako svérázný člověk, který se díky svému pojímání světa dostává do různých “zvláštních” situací a okolí na něj hledí přinejmenším s podivem. Autorská dvojice Stárek a Cingroš pak nechtěla ukázat pouze legendu Jirouse ve směšných situacích, ale podařilo se ji na pozadí jednotlivých příběhů přiblížit i absurdní společenskou situaci za komunistického režimu i po jeho pádu. Komiksová kniha Legendy o Magorovi I. doplňuje literaturu samotného Jirouse i literaturu, která byla napsána o něm. Magorovské legendy zatím nikdo do knižní podoby nezpracoval a komiks je v tomto případě asi to nejlepší řešení, jak “jiného” Jirouse českému čtenáři představit. Legendy o Magorovi I. - Marian Cingroš,František Stárek Čuňas,Marian Cingroš, od nakladatelství v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.