Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch

Knihy

František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Jediný rozsáhlý nizozemsko-český slovník uvádí více než 53 000 nizozemských výrazů a 130 000 českých ekvivalentů a svým obsahem je bohatým zdrojem pro překladatele a tlumočníky. Slovník je vhodný pro běžného českého i nizozemského uživatele a dá se využít nejen v Nizozemsku a v části Belgie, ale částečně i v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch koupíte i tady

Specifikace František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 596 Kč

Slovník, který obsahuje téměř 45 000 hesel, je také bohatým zdrojem pro překladatele, tlumočníky a další odborníky. ... a dál?

Produkt František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch

František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch - parametry

Název produktu: František Čermák, Hrnčířová Zdenka: Nizozemsko-český slovník / Woordenboek nederlands-tsjechisch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 596 Kč
Maximální cena: 975 Kč
Ušetríte až: 379 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Jediný rozsáhlý nizozemsko-český slovník uvádí více než 53 000 nizozemských výrazů a 130 000 českých ekvivalentů a svým obsahem je bohatým zdrojem pro překladatele a tlumočníky. Slovník je vhodný pro běžného českého i nizozemského uživatele a dá se využít nejen v Nizozemsku a v části Belgie, ale částečně i v bývalých nizozemských koloniích – v Indonésii, Surinamu a Nizozemských Antilách. Vydání obsahuje všeobecnou slovní zásobu včetně hovorových a slangových výrazů a základní termíny. Vysvětlivky usnadňují výběr přiléhavých ekvivalentů a gramatický popis v nizozemské i české části hesla umožňuje uživatelům bezproblémové užívání správných tvarů v kontextu. Pro českého čtenáře je zde i přehled gramatiky nizozemštiny.

Publikace: Nizozemsko-český slovník - Woordenboek Nederlands-Tsjechisch - František Čermák;Zdenka Hrnčířová. S tímto slovníkem se nedorozumíte jen v Nizozemí, ale také v

belgickém Flámsku a navíc v bývalých nizozemských koloniích - v

Indonésii, jihoamerickém Surinamu a Nizozemských Antilách. Formát

A5 se vám bez problémů vejde do batohu nebo aktovky. Slovník, který

obsahuje téměř 45 000 hesel, je také bohatým zdrojem pro

překladatele, tlumočníky a další odborníky. Díky rozsáhlé gramatice

v úvodu a gramatické, stylové a výslovnostní informaci v hesláři

budete vždy schopni vybrat správný výraz v daném kontextu. Publikace: Nizozemsko-český slovník - Woordenboek Nederlands-Tsjechisch - František Čermák;Zdenka Hrnčířová. Česko-nizozemský slovník autorek Máčelové a Spěvákové obsahuje více než 60 000 českých hesel a přes 150 000 nizozemských ekvivalentů. Na našem knižním trhu je nejobsáhlejší.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.