Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky

Učebnice/Odborná literatura

Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky

Hodnocení: 9x
  • 3.88889

Základy kraniosakrální biodynamiky – Dech Života a základní dovednosti. Díl první - Franklyn Sills . Praxe kraniosakrální biodynamiky není jen technikou vytvořenou člověkem na základě dobré myšlenky, ale je založena na jednoduchém a hloubkovém pozorování způsobu, jakým léčí příroda. Zahrnuje praktické postupy, jak se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90556
skladem

Jaké má kniha
Základy kraniosakrální ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky koupíte i tady

Specifikace Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 394 Kč

Tato kniha zřetelně a výstižně orientuje čtenáře na biodynamické chápání kraniosakrální práce a ukazuje, jak mohou být tyto principy léčby aplikovány v klinické praxi. ... a dál?

Produkt Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky

Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky - parametry

Název produktu: Franklyn Sills: Základy kraniosakrální biodynamiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 394 Kč
Maximální cena: 598 Kč
Ušetríte až: 204 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.89 bodů z 5
Počet hodnocení: 9 x
Hodnocení:
  • 3.88889
Podrobný popis:

Základy kraniosakrální biodynamiky – Dech Života a základní dovednosti. Díl první - Franklyn Sills . Praxe kraniosakrální biodynamiky není jen technikou vytvořenou člověkem na základě dobré myšlenky, ale je založena na jednoduchém a hloubkovém pozorování způsobu, jakým léčí příroda. Zahrnuje praktické postupy, jak se orientovat na přírodní síly, jež organizují naši formu a funkci, i na způsoby, jak podpořit priority jejich léčivých záměrů. Tato metoda byla postupně vyvinuta na základě otevřeného učení a pozorné přítomnosti praktikantů pracujících pomocí rukou, kteří v oboru působili v průběhu celého století. Zakladatel Karuna Institutu Franklyn Sills, jeden z průkopníků tohoto přístupu, významně přispěl k rozvoji této praxe. Tato nejnovější autorova kniha zřetelně a výstižně orientuje čtenáře na biodynamické chápání kraniosakrální práce a ukazuje, jak mohou být tyto principy léčby aplikovány v klinické praxi. Základy kraniosakrální biodynamiky – Dech Života a základní dovednosti. Díl první - Franklyn Sills od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.