Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Komiksy » Srovnání cen Frank Miller: Návrat temného rytíře

Komiksy

Frank Miller: Návrat temného rytíře

Hodnocení: 1x
  • 4

Scénář: Frank Miller Kresba: Frank Miller, Klaus Janson, Lynn Varley Batman: Návrat temného rytíře je comics, který udělal z Franka Millera hvězdu. Miller v příběhu stárnoucího temného rytíře totálně přeformátoval původní image veselého atleta a vydestiloval z kostýmovaného superhrdiny ponurého křižáka. Starý a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88933
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Frank Miller: Návrat temného rytíře koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Frank Miller: Návrat temného rytíře

  • 5

m.busa71, 27. listopadu 2015

Mít to lepší kresbu a pár lépe vysvětlených motivací postav nebo scén, šlo by o kurva umělecký dílo. Nejvíc zamrzí, že na některých místech je kresba takřka geniální a jinde vyloženě odfláklá. V dnešní době už to asi nikoho neohromí tak, jak kdysi, ale ta nostalgie. Na poho.... ehm pohodu, dobrý


Specifikace Frank Miller: Návrat temného rytíře

Kategorie Komiksy
Nejnižší cena 558 Kč

Návrat temného rytíře je příběh z nedaleké budoucnosti, ve kterém starý a zahořklý Batman vyráží do své poslední bitvy. Je to temný a ponurý příběh, zasazený do temného a ponurého světa, který čím dál víc připomíná naši realitu. Do světa, ve kterém mají zločinci větší práva než bojovníci proti nim. Do světa, který nenávidí všechno velké. A Batman pro tenhle svět příliš velký je... a to se neodpouští. Takže zatímco Batmanovi protivníci vystupují v televizních pořadech, proti Temnému rytíři jsou vysílány speciální » ... a dál?

Produkt Frank Miller: Návrat temného rytíře

Frank Miller: Návrat temného rytíře - parametry

Název produktu: Frank Miller: Návrat temného rytíře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 558 Kč
Maximální cena: 799 Kč
Ušetríte až: 241 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Scénář: Frank Miller Kresba: Frank Miller, Klaus Janson, Lynn Varley Batman: Návrat temného rytíře je comics, který udělal z Franka Millera hvězdu. Miller v příběhu stárnoucího temného rytíře totálně přeformátoval původní image veselého atleta a vydestiloval z kostýmovaného superhrdiny ponurého křižáka. Starý a zahořklý Batman je pronásledovaný lidmi, kteří mají strach z čehokoliv většího než jsou oni sami. Je označen za nebezpečného psychopata a speciální jednotky na jeho stopě si dávno vyškrtli první část z možnosti ‚živého nebo mrtvého‘. Batmanovi největší protivníci jsou zatím propuštěni z bran Arkhamu jako vyléčení a okolí neškodní lidé. Two-Face na svobodě, Joker na svobodě, štvanice na Batmana vrcholí a do toho hodinky odtikávají poslední minuty zbývající do atomové války. Proti Batmanovi se nakonec postaví i pragmatický Superman, který pro své přežití v nové době obětoval svou svobodu a stal se přizpůsobivým služebníkem systému. Batman jde po posledního boje. Do boje, který nemůže

vyhrát... Batman: Návrat temného rytíře - Frank Miller, Klaus Janson, Lynn Varleyová od authora Frank Miller, Klaus Janson, Lynn Varleyová a nakladatelství v kategorii Komiksy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Návrat temného rytíře je příběh z nedaleké budoucnosti, ve kterém starý a zahořklý Batman vyráží do své poslední bitvy. Je to temný a ponurý příběh, zasazený do temného a ponurého světa, který čím dál víc připomíná naši realitu. Do světa, ve kterém mají zločinci větší práva než bojovníci proti nim. Do světa, který nenávidí všechno velké. A Batman pro tenhle svět příliš velký je... a to se neodpouští. Takže zatímco Batmanovi protivníci vystupují v televizních pořadech, proti Temnému rytíři jsou vysílány speciální jednotky aby ho zlikvidovaly. Nakonec je vyslán i sám Superman. Millerova temná vize udělala z maskovaného superhrdiny opravdu temného rytíře. Tragického a monumentální hrdinu, který jde za tím, čemu věří, i když musí jít proti všem a i když nemůže vyhrát. Miller vytvořil nového Batmana - temného, drsného a posedlého svým posláním... ve světě, který se až příliš podobá tomu našemu.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.