Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života

Knihy naučná literatura

Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života

Hodnocení: 1x
  • 4

1. vydání Zdá se, jako bychom dávno zapomněli na starou moudrost, která říká: „Sdělená radost, dvojnásobná radost. Sdělená bolest, poloviční bolest.“ Stará moudrost, která získává na významu s tím, jak se v současné moderní společnosti lidé jeden druhému stále více vzdalují, odcizují a paradoxně se stávají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života koupíte i tady

Specifikace Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 194 Kč

Léta jsme čekali na knihu, která může přeměnit sílu vnitřního míru do okamžitých, praktických a konkrétních výsledků. Nyní vám ji přinášíme. Změňte svůj život. Naučíte se jednoduchému překvapujícímu ... a dál?

Produkt Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života

Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života - parametry

Název produktu: Frank J. Kinslow: Tajemství kvantového života
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1. vydání Zdá se, jako bychom dávno zapomněli na starou moudrost, která říká: „Sdělená radost, dvojnásobná radost. Sdělená bolest, poloviční bolest.“ Stará moudrost, která získává na významu s tím, jak se v současné moderní společnosti lidé jeden druhému stále více vzdalují, odcizují a paradoxně se stávají izolovanými ostrovy v tzv. globalizovaném světě. Každý, uzavřen ve své „bublině“, si chrání své úspěchy a skrývá své utrpení. Přitom fyzická i duševní bolest JE léčitelná a lze ji zhojit překvapivě snadno. Chce to jen otevřít se jeden druhému. Četli jste také Tajemství okamžitého léčení? Kniha „Tajemství kvantového života“ navazuje na titul Tajemství okamžitého léčení. Znalost druhé zmíněné knihy však není nezbytná pro pochopení první, protože základní principy obsažené v Tajemství okamžitého léčení jsou v tomto díle shrnuty (ovšem, samozřejmě je lepší si i tuto knihu přečíst) a rozvíjeny a aplikovány na další oblasti našeho života. Vyřešte své problémy pomocí kvantového unášení. Zatímco v předchozí knize (Tajemství okamžitého léčení) se autor věnoval zejména (i když zdaleka ne pouze) problémům spojeným s fyzickou stránkou života, v této práci rozšiřuje možnosti působení své metody Quantum Entrainment® – QETM = KU (která je ze své podstaty stará jako lidstvo samo) na mentální oblast i na zcela konkrétní případy spojené např. s problémy tzv. kreativního bloku, který znají umělci, či se snahou sportovců zlepšit výkonnost. Pomoc v každodenním životě Autor Tajemství kvantového života se ovšem zaměřuje i na pomoc se situacemi, s nimiž se setkáváme v našem každodenním bytí, ať už jsou to otázky mezilidských vztahů, finanční problémy, potíže s výchovou dětí, nespavost či špatné stravování. Teorie kvantového unášení (Quantum Entrainment® – QETM) je zde plně aplikována v praxi, a to dostupnou formou, která je přístupná a osvojitelná pro každého. Tajemství kvantového života - Frank J. Kinslow. Léta jsme čekali na knihu, která může přeměnit sílu vnitřního míru do okamžitých, praktických a konkrétních výsledků. Nyní vám ji přinášíme. Změňte svůj život. Naučíte se jednoduchému překvapujícímu efektivnímu procesu, který změní váš život navždy. Nejlepší na tom je, že to může dělat kdokoliv - bez speciálního tréninku. Vyzkoušejte to - budete překvapení, jak rychle pro vás tento proces bude pracovat. Tajemství kvantového života - Frank J. Kinslow od nakladatelství Anag v kategorii Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.