Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník

Slovníky

Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Toto nové, přepracované vydání slovníku umožňuje uživateli běžný psaný i mluvený projev ve francouzštině. Obsahuje i základní odbornou terminologii z ekonomie, lékařství, práva, přírodních věd i techniky. Je užitečnou pomůckou nejen žákům a studentům všech typů škol, ale i široké veřejnosti, pracovníkům v úřadech a v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník koupíte i tady

Specifikace Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník

Kategorie Slovníky
Nejnižší cena 298 Kč

nejnovejší slovní zásoba spisovného a hovorového jazyka definice ekvivalentu pomocí kontextových charakteristik maximální uživatelská prívetivost a snadnost vyhledávání svým rozsahem a for ... a dál?

Produkt Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník

Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník - parametry

Název produktu: Francouzsko-český česko-francouzský praktický slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 410 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Toto nové, přepracované vydání slovníku umožňuje uživateli běžný psaný i mluvený projev ve francouzštině. Obsahuje i základní odbornou terminologii z ekonomie, lékařství, práva, přírodních věd i techniky. Je užitečnou pomůckou nejen žákům a studentům všech typů škol, ale i široké veřejnosti, pracovníkům v úřadech a v hospodářské a technické sféře. Slovník obsahuje nejfrekventovanější slovní spojení, slovesné vazby a frazeologii. Výběr materiálu je zaměřen více na hovorový jazyk v podobě, v jaké ho můžeme poznat z přímého kontaktu s rodilým mluvčím. Tento slovník je založen na koncepci, která je odlišná od jejich předchůdců. Používá aktivní lexikografickou metodologii zpracování, tzn., že ekvivalenty k heslovým slovům jsou definovány pomocí zkrácených definic, kontextuálních charakteristik, četných příkladů nebo synonym. Desítky ilustrací, ještě více usnadňují pochopení významu slov, „zviditelňují’’ rozdíly a také osvětlují různé významy, včetně významů přenesených. Ilustrace tady vytváří výrazný obraz významu slova ve vědomí, pomáhá vytvořit asociativní řady a urychluje zapamatování. Tato asociativně obrazová metoda u slovníků FIN využívá schopnost mozku propojovat informace (i abstraktní) s obrazy a umožňuje uživateli, že si všechny pojmy spontánně vybaví. Vysoce praktické je uvádění francouzské výslovnosti nejen ve francouzsko-české, ale i v česko-francouzské části, zejména tam, kde by mohlo dojít k nejasnostem. Slovník poslouží stejně i uživatelům, jejichž mateřským jazykem není čeština. Česká heslová slova jsou vybavena gramatickým aparátem, který odkazuje na vzory skloňování a časování v rozsáhlé příloze. Vysoce kvalitní papír s nízkou gramáží umožňuje zařadit větší počet stran při srovnatelné tloušťce hřibetu a rozsah zůstává zachován i v menším formátu. Rozsah 1392 stran téměř 50 000 hesel, slovních vazeb, idiomů a frází 4. vydání Francouzsko český česko francouzský slovník Praktický nejnovejší slovní zásoba spisovného a hovorového jazyka definice ekvivalentu pomocí kontextových charakteristik maximální uživatelská prívetivost a snadnost vyhledávání svým rozsahem a formátem je každodenním ideálním pomocníkem doma, ve škole, na cestách i v úrade z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Francouzské slovníky | Francouzsko-české od FIN Publishing naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.