Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie

Knihy naučná literatura

Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Keltský kříž představuje rovnováhu všech energií, která je nutná k probuzení našich vnitřních mystických sil. Keltský kříž je mostem mezi fyzickým a spirituálním světem. Přívěsek na klíče s Keltským křížem přináší svému majiteli ochranu a rovnováhu. Tento krásný přívěsek, vyrobený z cínu, lze vyjmout z úchytu a nosit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Velká učebnice astrologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie koupíte i tady

Specifikace Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 276 Kč

Kniha s podtitulem Jak zhotovit horoskop a interpretovat charakter a osud je výsledkem dlouholeté práce dvou předních astrologů. ... a dál?

Produkt Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie

Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie - parametry

Název produktu: Frances Sakoian, Louis S. Acker: Velká učebnice astrologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 276 Kč
Maximální cena: 378 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Keltský kříž představuje rovnováhu všech energií, která je nutná k probuzení našich vnitřních mystických sil. Keltský kříž je mostem mezi fyzickým a spirituálním světem. Přívěsek na klíče s Keltským křížem přináší svému majiteli ochranu a rovnováhu. Tento krásný přívěsek, vyrobený z cínu, lze vyjmout z úchytu a nosit ho i jako přívěsek na krk. Cín patří mezi kovy, které jsou používány již od starověku. Cín má velmi nízký bod tání, je odolný proti korozi a zdravotně prakticky nezávadný. Čistý cín je velmi měkký kov, proto je tento cín ještě upraven. Bezolovnatý cín obsahuje malé procento mědi nebo stříbra, proto je neohebný.

Triquetra (z latinského tři rohy) je jedním z nejdůležitějších symbolů pohanských náboženství, především keltského a vikingského. Triquetra má moc posvátného čísla 3, které je základem většiny (nejen pohanských) náboženství. Tento symbol - propletenec bez začátku a bez konce, symbolizující posvátnou číslici 3 - původně sloužil jako ochranný symbol (triquetra byla používána již ve starověkém Egyptě) a byl převzat mnoha jinými náboženstvími. Trojka, jako číslice, vyjadřuje mnohé věci - minulost, přítomnost a budoucnost; matku, otce a dítě; dětství, dospělost a stáří. Triquetra spojuje fyzické s intuitivním, dává životu širší rozměr v chápání jeho podstaty, pomáhá nám otevřít se Vyššímu. Jejich propletení pak značí to, že vše je propletené a jedno bez druhého nefunguje, vše je v harmonii, neustále se to proměňuje jedno v druhé, bez začátku a bez konce. Pro kelty znamenala triquetra Trojjedinou Bohyni (Panna - Matka - Stařena) - tři aspekty ženského principu, propojené v jediný celek. Symbol byl používán keltskými kněžími (druidy) při všemožných rituálech, pro znásobení účinku. Číslice tři byla pro kelty velmi důležitá v tom ohledu, že vnímali svět, jako tříúrovňový: 1.- pozemský svět lidí, 2.- dolní (Jiný svět), ve kterém žijí duše našich zemřelých předků, a horní, duchovní svět dokonalých bytostí. A nebyli by to křesťané, aby tento symbol od keltů nepřevzali a nepřivlastnili si ho. Pro křesťany triquetra představuje Boha Otce, Syna a Ducha svatého.

Keltský kříž - symbol rovnováhy

Keltský kříž je mocným symbolem rovnováhy. Je to kříž obepnutý kruhem. Symbol kříže a symbol kruhu jsou nejstaršími tvary. Tyto dva smyboly jsou prastaré univerzální symboly, uctívané lidskou rasou už od nepaměti. Je možno vnímat je jako elementární symboly struktury světa. Jejich spojením vzniká velice mocný symbol, hojně využívaný v keltské kultuře. Keltský kříž je branou k vyšší energii a znalostem. Vertikální ramena kříže mohou představovat jiný svět a horizontální ramena pak svět fyzický. Více informací k symbolu keltského kříže, naleznete v našem slovníku, pod výrazem Keltský kříž. Délka přívěsku

6,5 cm Průměr kříže

2,8 cm LP Pomocí této knihy můžeme seskládat jednotlivé součásti, potřebné pro interpretaci vlastního, nebo jakéhokoliv jiného, horoskopu. S rostoucím cvikem a zkušeností se budou jednotlivé výpovědi stále lépe spojovat do jednotného


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.