Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g

Léky

Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g

Hodnocení: 2x
  • 4

Forlax 10g je šetrné a bezpečné projímadlo, které je vhodné pro širokou skupinu pacientů již od 8 let věku. FORLAX 10 g Prášek pro přípravu perorálního roztoku Macrogolum 4000 Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, protože obsahuje pro Vás důležité údaje . Tento přípravek je dostupný bez lékařského ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g koupíte i tady

Specifikace Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g

Kategorie Léky
Výrobce IPSEN PHARMA
Nejnižší cena 109 Kč

Forlax patří do skupiny léků zvaných osmotická laxativa. Forlax zvýší obsah vody ve Vaší stolici, což pomůže překonat problémy způsobené velmi pomalými pohyby střev. Forlax se nevstřebává do krevního oběhu ani se v těle nerozkládá. ... a dál?

Produkt Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g

Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g - parametry

Název produktu: Forlax perorální prášek pro roztok 20 x 10 g
Výrobce: IPSEN PHARMA
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Forlax 10g je šetrné a bezpečné projímadlo, které je vhodné pro širokou skupinu pacientů již od 8 let věku. FORLAX 10 g Prášek pro přípravu perorálního roztoku Macrogolum 4000 Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, protože obsahuje pro Vás důležité údaje . Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek FORLAX 10 g musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.

Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 14 dnů, musíte se poradit s lékařem.

Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je FORLAX a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete FORLAX používat 3. Jak se FORLAX užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak přípravek FORLAX uchovávat 6. Další informace 1. Co je FORLAX a k čemu se používá? Forlax patří do skupiny léků zvaných osmotická laxativa. Forlax zvýší obsah vody ve Vaší stolici, což pomůže překonat problémy způsobené velmi pomalými pohyby střev. Forlax se nevstřebává do krevního oběhu ani se v těle nerozkládá. Forlax se používá k léčbě zácpy u dospělých a dětí od 8 let věku. Tento léčivý přípravek je ve formě prášku, který se rozpustí ve sklenici vody (alespoň 50 ml) a vypije. Účinek se dostaví obvykle za 24-48 hodin. Léčba zácpy kterýmkoli přípravkem by měla být pouze ve spojení se zdravým životním stylem a dietou. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete FORLAX používat Nepoužívejte FORLAX, jestliže:  jste alergický/á (přecitlivělý/á) na makrogol (polyetylénglykol) , nebo na kteroukoli z dalších složek tohoto přípravku, vyjmenovaných v oddíle 6 „Další informace“.  máte nemoc jako je závažné střevní onemocnění o zánětlivé střevní onemocnění (jako je ulcerózní kolitída, Crohnova choroba) o perforace nebo riziko perforace trávicího traktu o ileus nebo podezření na střevní obstrukci o bolestivé břišní syndromy neurčené příčiny Nepoužívejte tento přípravek, jestliže se Vás týká cokoliv výše uvedeného. Pokud si nejste jisti, zeptejte se svého lékárníka nebo lékaře předtím, než začnete užívat tento léčivý přípravek. Zvláštní opatrnosti při použití FORLAX je zapotřebí v těchto případech: Byly hlášeny velmi vzácné případy alergické reakce zahrnující vyrážku a otok obličeje (edém) u dospělých po užití přípravků obsahujících makrogol (polyetylénglykol). Byly hlášeny izolované alergické reakce způsobující slabost nebo kolaps a pocit necítění se dobře. Pokud máte kterýkoli z těchto příznaků, měli byste ihned vyhledat lékařskou pomoc. Jelikož tento přípravek může někdy způsobit průjem, ověřte si se svým lékařem nebo lékárníkem předtím, než začnete podávat tento léčivý přípravek, zda  máte poruše


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.