Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó

Knihy

Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejmilovanější panenka Marie představuje všeobjímající lásku a je nebeskou maminkou nás všech. Duchovní svíčka s panenkou Marií vytváří pohodovou a klidnou atmosféru, navíc je nesmírně dekorativní. Panna Marie Ve městě Nazaretu žil v lásce Jáchym se svojí manželkou Annou. Jednoho dne se zjevil zářicí anděl a oznámil ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Astrologie a alchymie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó koupíte i tady

Specifikace Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 116 Kč

Táto kniha je pravý klenot. Je inšpirovaná Sokratovou 'Astrológiou v znamení labute', tajuplnou knihou, ktorá sa dostala k autorovi zvláštnym spôsobom. Jedná sa o nepochopiteľný spis, autor však dáva ... a dál?

Produkt Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó

Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó - parametry

Název produktu: Fontána Astrologie a alchymie - Zoltán Szabó
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 168 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejmilovanější panenka Marie představuje všeobjímající lásku a je nebeskou maminkou nás všech. Duchovní svíčka s panenkou Marií vytváří pohodovou a klidnou atmosféru, navíc je nesmírně dekorativní.

Panna Marie

Ve městě Nazaretu žil v lásce Jáchym se svojí manželkou Annou. Jednoho dne se zjevil zářicí anděl a oznámil jim, že Anna porodí dcerušku, která bude nositelkou jména Maria. Marii bylo předurčeno porodit syna Nejvyššího - Ježíše.

Maria žila v chrámě a jak legenda vypráví, o jednom svátku se rozezněl celým chrámem hlas… "Ať všichni svobodní muži z Davidova rodu přistoupí k oltáři s ratolestí v ruce, a ten, kterému ratolest rozkvete se stane manželem Marie". Josefovi ratolest nejen vykvetla, ale na jejím vrcholku se usadila bílá holubička Ducha svatého. A tak se stalo a Maria byla zasnoubena Josefovi a vrátila se z chrámu zpět do Nazaretu ke svým rodičům.

Jednoho dne se jí zjevil archanděl Gabriel a vysvětlil jí, že z vůle Boží porodí syna a dá mu jméno Ježíš…A to také řekl Josefovi, který si vzal Marii k sobě do domu.

Po ukřižování Ježíše žila Maria osaměle a stále s láskou vzpomínala na svého syna. Uplynulo dvanáct let, když se zjevil před Marií anděl s palmovou ratolestí, aby jí oznámil, že ve třech dnech opustí tento svět. Maria měla jedno velké přání, a to, aby mohla ještě spatřit Jana, kterého přijala za vlastního syna a i ostatní apoštoly. Její přání se vyplnilo a apoštolové byli zázračnou mocí přeneseni před Mariin dům. Poté se nebesa otevřela a její dušička opustila tělo, aby v lásce vzlétla do synovy náruče. Po třech dnech se zjevil Kristus, doprovázený archandělem Michaelem v údolí, zvaném Josafat. Zavolal na maminku jménem a ona pak vyšla z hrobu a na obláčku andělů vzlétla do nebes. Rozměr

výška 14 cm

váha přibližně 240 gramů Je vyrobena ze 100% parafínu, svíčka hoří až 62 hodin.

MM a LP Díky této knize získáváte náhled na pravou existenci alchymie a astrologie. Kniha je inspirována Sokratovou "Astrologií ve znaku labutě", tajuplnou knihou, která se dostala k autorovi zvláštním způsobem. Tento spis je absolutně nepochopitelný, avšak ze zlomků, které autor znalecky dává do souvislostí, získáváme náhled na pravou existenci alchymie a astrologie.

Popis: 1 x kniha, brožovaná, 119 starn, česky

Autor: Zoltán Szabó

Vydal: Fontána / 2005

MK Autor knihy Zoltán Szabó, Vydavatelstvo Fontána,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.