Srovnání cen » Ostatní produkty » Srovnání cen Fomei odrazná deska 56cm 5in1

Ostatní produkty

Fomei odrazná deska 56cm 5in1

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Příslušenství s difuz-ní bílou látkou pro změkčení světla. Odrazná deska 5-in-1 představuje ideální řešení při častém přenášení. Tato univerzální odrazná sada se skládá z vypínací – skládací pružiny s difuzní bílou látkou pro změkčení světla. Na pružinu můžete navléknout odrazovou látku s možností použití čtyř barev ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.555
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fomei odrazná deska 56cm 5in1

Kategorie Ostatní produkty
Výrobce Fomei
Nejnižší cena 489 Kč

Příslušenství s difuzní bílou látkou pro změkčení světla. Odrazná deska 5-in-1 představuje ideální řešení při častém přenášení. Tato univerzální odrazná sada se skládá z vypínací – skládací pružiny s difuzní bílou látkou pro změkčení světla. Na pružinu můžete navléknout odrazovou látku s možností použití čtyř barev (bílé, černé, stříbrné a zlaté). Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu » ... a dál?

Produkt Fomei odrazná deska 56cm 5in1

Fomei odrazná deska 56cm 5in1 - parametry

Název produktu: Fomei odrazná deska 56cm 5in1
Výrobce: Fomei
Minimální cena: 489 Kč
Maximální cena: 489 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Příslušenství s difuz-ní bílou látkou pro změkčení světla. Odrazná deska 5-in-1 představuje ideální řešení při častém přenášení. Tato univerzální odrazná sada se skládá z vypínací – skládací pružiny s difuzní bílou látkou pro změkčení světla. Na pružinu můžete navléknout odrazovou látku s možností použití čtyř barev (bílé, černé, stříbrné a zlaté). Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu Difuzní bílá látka pro změkčení světla Nepostradatelná výbava každého fotografaOdrazná deska 5-in-1 představuje ideální řešení při častém přenášení. Tato univerzální odrazná sada se skládá z vypínací – skládací pružiny s difuzní bílou látkou pro změkčení světla. Na pružinu můžete navléknout odrazovou látku s Fomei odrazná deska 5v1 60cm - Fomei odrazná deska 5v1 velikostí 60cm, skládací. Ve složeném stavu je velikost desky 25cm. Součástí je obal.

. Kupte si Fomei odrazná deska 5v1 60cm za cenu 399 Kč s DPH.


Přidat recenzi pro Fomei odrazná deska 56cm 5in1

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.