Fleshlight Pink Lady Destroya
Fleshlight Pink Lady Destroya

Fleshlight Pink Lady Destroya

od 1 595 Kč
Nová Fleshlight Pink Lady Destroya je vyrobena z patentem chráněného materiálu Real Feel Super Skin. Tento materiál si stejně jako lidská kůže drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečné ženské vagíny pocitově k nerozeznání. Sex s vagínou Fleshlight je naprosto bezpečný. Díky SuperSkin materiálu vám vagína vydrží mnoho let. Masturbací s vagínou Fleshlight dosáhnete vyšší sexuální výdrže.   Tisícovkami hodin ověřená textura…
Erosstar.cz
Doprava zdarma Skladem
1 595 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Fleshlight Pink Lady Destroya
Výrobce: Fleshlight
Minimální cena: 1 595 Kč
Maximální cena: 1 595 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Nová Fleshlight Pink Lady Destroya je vyrobena z patentem chráněného materiálu Real Feel Super Skin. Tento materiál si stejně jako lidská kůže drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečné ženské vagíny pocitově k nerozeznání.

Sex s vagínou Fleshlight je naprosto bezpečný. Díky SuperSkin materiálu vám vagína vydrží mnoho let. Masturbací s vagínou Fleshlight dosáhnete vyšší sexuální výdrže.

 

Tisícovkami hodin ověřená textura

Fleshlight Pink Lady Destroya používá ověčernou texturu miliony uživately po celém světě. Je specifická svým tvarem. Fleshlight nadšenci si ji nemohou vynachválit. S dalším hlubším zasunutím ti předvede nový kousek světa masturbace.

Regulace těsnosti vagíny se provádí ve spodní části regulací přisávaného vzduchu, který pak vyvolává větší či menší podtlak.

 

Balení obsahuje
  • Obal baterka s víkem
  • SuperSkin vložka Destroya
  • Jednorázový vodní lubrikační gel 6 ml
  • Návod pro použití a údržbu

 

Lubrikace

Nedoporučujeme používat lubrikační gel na silikonové bázi ani oleje.

Pouze lubrikační gel na bázi vody.

 

Ošetření a údržba

Pro zachování jemného povrchu je dobré povrch ošetřovat original pudrem pro Fleshlight a Natur skin.

 

Tipy na používání

Nejlepší metoda, jak ohřát vagínu na teplotu těla, je ponořit ji na několik minut do teplé vody (nesmí být vařící). Jelikož Fleshlight plave, zatižte ji pod vodou. Pro maximální prožitek tepla ze skutečné vagíny, můžete do vody ponořit i tubu s lubrikačním gelem.

 

Upozornění

Pozor! Ve vagíně je zespodu zastrčena plastová trubička kvůli udržení tvaru během transportu, kterou je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak může dojít k poranění údu!

 

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.