Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Flector EP Gel 60 g

Pohybový aparát

Flector EP Gel 60 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Místní léčba poúrazových stavů pohybového ústrojí Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica Účinnou látkou přípravku je diklofenak, který má protizánětlivé a analgetické vlastnosti, související s tlumením tvorby prostaglandinů a jiných mediátorů zánětu. Tyto vlastnosti se příznivě projevují v místním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77833
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Flector EP Gel 60 g koupíte i tady

Specifikace Flector EP Gel 60 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce IBI
Nejnižší cena 64 Kč

Přípravek FLECTOR EP GEL je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. ... a dál?

Produkt Flector EP Gel 60 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Flector EP Gel 60 g - parametry

Název produktu: Flector EP Gel 60 g
Výrobce: IBI
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Místní léčba poúrazových stavů pohybového ústrojí Skupina HVLP, Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica Účinnou látkou přípravku je diklofenak, který má protizánětlivé a analgetické vlastnosti, související s tlumením tvorby prostaglandinů a jiných mediátorů zánětu. Tyto vlastnosti se příznivě projevují v místním léčení poúrazových stavů i různých projevů zánětlivých i degenerativních revmatických onemocnění.

Použití: Místní léčba poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach. Na doporučení lékaře je též určen k místní léčbě zánětlivých i degenerativních procesů v průběhu revmatických onemocnění, jakož i při léčbě projevů mimokloubního revmatismu (např. v léčbě bolestí v krční a křížobederní oblasti a bolestivosti svalových úponů). Po perkutánní aplikaci dochází k pozvolnému prostupu léčiva do podkožních tkání. Biotransformace a eliminační kinetika diklofenaku se při místním podání neliší od perorální aplikace. Močí se vylučuje přibližně 6% podané látky. Přípravek je obvykle dobře snášen, ale u citlivých nemocných se může v místě nanášení přípravku objevit svědění, pálení a zčervenání kůže, výjimečně kožní vyrážka a přecitlivělost na světlo. Při používání přípravku na větší plochy kůže po delší časové období nelze vyloučit celkové nežádoucí účinky, které se mohou projevit jako průduškové astma, angioneurotický edém a kopřivka. Přípravek nesmí užívat nemocní se známou přecitlivělostí na diklofenak, kyselinu acetylsalicylovou, jiná nesteroidní antirevmatika nebo na jiné složky přípravku. Přípravek není vhodný pro děti do 15 let. Pouze ze zvlášť závažných důvodů mohou užívat přípravek nemocní s průduškovým astmatem a kopřivkou, u nichž je zvýšena náchylnost ke vzniku celkových nežádoucích účinků. Dávkování: Gel se nanáší 3 – 4krát denně na postižené místo v množství 2–4 g. Při postižení svalů se přípravek vtírá pomocí lehké masáže do postiženého místa. Pokud při poranění nedojde k ústupu obtíží do 3 dnů, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dní.

Výrobce IBSA Institut Biochimique SA

  FLECTOR EP GEL gel Diclofenacum epolaminum Výrobce/Dovozce: IBI, spol. sr.o., Praha, Česká republika Vyrobeno ve spolupráci: IBSA Institut Biochimique SA, CH-6903 Lugano, Švýcarsko Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Bratislava, Slovenská republika Složení: Léčivá látka: Diclofenacum epolaminum 1,292 g odpovídá Diclofenacum natricum 1,00 g ve 100 g gelu. Pomocné látky: makrogol-400-monostearát, makrogol 300, cetylstearyl-ethylhexanoát, kyselina polyakry.. Léčivou látkou přípravku je diklofenak, který při zevním použití proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a snižuje bolest.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.