Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen FLAVAMED 30 mg 20 tablet

Léky na dýchání

FLAVAMED 30 mg 20 tablet cena od 0 Kč

FLAVAMED 30 mg 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

přípravek pro léčbu produktivního kašle při onemocněních plic a průdušek Mukolytická léčba při akutních a chronických bronchopulmonálních onemocněních provázených poruchou tvorby a transportu hlenu. Dávkování a způsob podání Děti do 6 let: Přípravek Flavamed tablety je kontraindikován u dětí mladších 6 let Děti 6–12 ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Kaloba kapky 20 ml

Kaloba kapky 20 ml

od 118 Kč

FLAVAMED 30 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: FLAVAMED 30 mg 20 tablet
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

přípravek pro léčbu produktivního kašle při onemocněních plic a průdušek Mukolytická léčba při akutních a chronických bronchopulmonálních onemocněních provázených poruchou tvorby a transportu hlenu. Dávkování a způsob podání Děti do 6 let:

Přípravek Flavamed tablety je kontraindikován u dětí mladších 6 let Děti 6–12 let:

Obvykle se užívá ½ tablety přípravku Flavamed tablety 2–3krát denně (což odpovídá 2–3krát 15 mg ambroxoli hydrochloridum). Dospělí a dospívající nad 12 let:

Během prvních 2–3 dnů se obvykle se užívá 1 tableta přípravku Flavamed tablety třikrát denně (což odpovídá třikrát 30 mg ambroxoli hydrochloridum); poté se užívá 1 tableta přípravku Flavamed tablety dvakrát denně (což odpovídá dvakrát 30 mg ambroxoli hydrochloridum). Způsob podání

Tablety se polykají nejlépe celé po jídle a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny. Poznámka: U dospělých pacientů může být v případě potřeby dávkování zvýšeno až na 60 mg dvakrát denně (což odpovídá 120 mg ambroxoli hydrochloridum/den). Přípravek Flavamed tablety nemá být bez porady s lékařem užíván déle než 4–5 dnů. Flavamed tablety se nesmí užívat při hypersenzitivitě na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku Složení: 1 tableta obsahuje 30 mg ambroxoli hydrochloridum.

Pomocné látky: 40 mg monohydrátu laktosy, kukuřičný škrob, povidon K 30, celulosový prášek, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát přípravek pro léčbu produktivního kašle při onemocněních plic a průdušek Flavamed tablety Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Flavamed tablety musíte

užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.

- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.

- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete dal Přípravek Flavamed je lék uvolňující hlen při onemocněních dýchacích cest. Užívá při onemocněních plic a průdušek, při kterých se tvoří vazkýnhlen. Přípravek Flavamed tablety rozpouští vazký hlen, který pak může být snadněji vykašlán. Čtěte podrobně příbalový leták. Flavamed 30mg 20 tablet od Berlin-Chemie na www.GigaLekarna.cz za 46 Kč . Flavamed tablety por.tbl.nob.20x30mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.