MENU

Srovnání cen » Mobily a komunikace » Příslušenství pro mobily » Srovnání cen Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM

Příslušenství pro mobily

Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM

Hodnocení: 41x
  • 3.41463
EAN: 8591680053278

Už jste vyloupli nanoSIM nebo microSIM a teď vám v telefonu krapet plandá? Fixed SIM adaptér ukotví vaši kartu v telefonu i tabletu. Obsahuje 3 speciální redukce. Během sekundy proměníte nanoSIM na microSIM kartu. Stejně snadno převedete i nanoSIM na SIM a microSIM na klasickou SIM kartu. Vysouvání karet ze zařízení usnadní usnadní přiložená jehla. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.78728
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM

Specifikace Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM

Kategorie Příslušenství pro mobily
Výrobce Fixed
Nejnižší cena 78 Kč

Adaptér z nano SIM karty na micro SIM kartu, nano SIM karty na SIM kartu a mirco SIM karty na SIM kartu. S tímto jednoduchým komponentem budete schopni vzkřísit svoji SIM kartu z menších a upravených karet. Některé chytré telefony dnešní doby využívají pouze SIM karet o zmenšené velikosti. Posuňte technologie o krůček dál a v případě potřeby používejte zmenšené karty v telefonu pro klasickou SIM kartu. Stačí nasadit pouze tento jednoduchý nástavec. Pomocí tří adaptérů snadno » ... a dál?

Produkt Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM

Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM - parametry

Název produktu: Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM
Výrobce: Fixed
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 306 Kč
Ušetríte až: 228 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.41 bodů z 5
Počet hodnocení: 41 x
Hodnocení:
  • 3.41463
Podrobný popis:

Adaptér z nano SIM karty na micro SIM kartu, nano SIM karty na SIM kartu a mirco SIM karty na SIM kartu. S tímto jednoduchým komponentem budete schopni vzkřísit svoji SIM kartu z menších a upravených karet. Některé chytré telefony dnešní doby využívají pouze SIM karet o zmenšené velikosti. Posuňte technologie o krůček dál a v případě potřeby používejte zmenšené karty v telefonu pro klasickou SIM kartu. Stačí nasadit pouze tento jednoduchý nástavec. Pomocí tří adaptérů snadno převedete nanoSIM kartu na microSIM kartu, nanoSIM kartu na SIM kartu a microSIM kartu na SIM kartu. Součástí balení je také jehla na vysunutí karet ze zařízení.

Adaptér SIM karet FIXED FIXED adaptér SIM karet, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM FIXA-SIM Se sadou adaptérů FIXED na všechny SIM karty můžete snadno přendavat jakoukoliv SIM kartu do jakéhokoliv mobilního telefonu, či tabletu bez omezení. Sada obsahuje 3 adaptéry s možností převodu nano SIM karty na micro SIM kartu, nano SIM karty na SIM kartu a mirco SIM karty na SIM kartu. Dovolujte tak použít například SIM kartu i v mobilním telefonu, který disponuje kartou SIM. Dodávka zahrnuje jehlu na vysunutí SIM karty.

FIXED adaptér

Staré telefony a nové SIM karty, nebo nové telefony a staré SIM karty. Ani jedna z těchto kombinací není pro uživatele příjemná. Většinou totiž zahrnuje návštěvu mobilní prodejny, kde si musíte zažádat o výměnu SIM karty pro tu správnou velikost. Nyní však zvládnete rozjet i staré karty bez problémů v pohodlí domova. Pořiďte si sadu adaptérů FIXED obsahující redukce pro SIM karty, micro SIM karty a nano SIM karty. Nechybí ani jehla pro snadné vysunutí karet a bezpečnou manipulaci.Přidat recenzi pro Fixed SIM adaptér, nanoSIM na microSIM a miniSIM karty/z microSIM na mini SIM

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

DOOGEE S30

DOOGEE S30

Extrémně odolný telefon Doogee S30 se hodí především do náročného a nehostinného prostředí, které běžným telefonům razantně škodí. Disponuje certifikací IP68, jenž mu zaručuje nejvyšší odolnost proti prachu a odolnost proti případnému ponoření pod vodní »

od 3 535 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.