Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Fisher Price bubínek 2v1

Hračky

Fisher Price bubínek 2v1

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Didaktická hračka motorická, vhodná od 6 měsíců. Hudební pohyblivý Bubínek 2 v 1 od značky Fisher Price upoutá pozornost každého dítěte svými zvuky a hudbou, které vydává, jasnými barvami a blikajícími světly. Dalším velkým lákadlem jsou pro děti veliké barevné rachotící korálky a barevný točící se míč. Hračka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fisher Price bubínek 2v1

Kategorie Hračky
Výrobce Fisher Price
Nejnižší cena 595 Kč

Fisher Price Bubínek 2v1 Odolný barevný bubínek čeká na děti od 6 let. Holčičky a kluci mohou si mohou bubínek jako váleček tlačit před sebou a pozorovat jak svítí, bliká a hraje. Pokud si buben dokáží zastavit, mohou na něho zkusit hrát svoje první rytmy. Při bubnování a změně rytmu dochází ke změně světélek. Děti mohou na bubínek improvizovat dle své vlastní fantazie. Přednosti: trénuje motoriku » ... a dál?

Produkt Fisher Price bubínek 2v1

Fisher Price bubínek 2v1 - parametry

Název produktu: Fisher Price bubínek 2v1
Výrobce: Fisher Price
Minimální cena: 595 Kč
Maximální cena: 800 Kč
Ušetríte až: 205 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Didaktická hračka motorická, vhodná od 6 měsíců. Hudební pohyblivý Bubínek 2 v 1 od značky Fisher Price upoutá pozornost každého dítěte svými zvuky a hudbou, které vydává, jasnými barvami a blikajícími světly. Dalším velkým lákadlem jsou pro děti veliké barevné rachotící korálky a barevný točící se míč. Hračka umožňuje dětem hrát si třemi různými způsoby. Pokud je dítě velmi malé a neumí ještě chodit, může se plazit za valícím se bubnem, který nádherně bliká, svítí a hraje, což dítě motivuje k pohybu. Ve druhém režimu si dítě užije spoustu zábavy klepáním na buben, který se rozsvěcuje a hraje. Při opětovném zabubnování buben změní rytmus a rozsvítí se taneční světla. Ve třetím režimu popouští dítě uzdu své fantazii a vymýšlí si vlastní rytmy a melodie. Může si vybírat různé zajímavé rytmy a písničky. Motorická hračka pomáhá r Fisher Price Bubínek 2v1

Hudební pohyblivý bubínek se 3 režimy a způsoby, jak si hrát. Hra v sedě: Ať už děti sedí, nebo lezou, vždy můžou dělat zajímavé činnosti. Ti nejmenší se mohou plazit za valícím se bubnem, který bliká, svítí a hraje. Hra při lezení a chytání: V druhém režimu děti kdykoli mohou poklepat na buben, aby se rozsvítil a zahrál rytmus. Při opětovném zabubnování se taneční světla a rytmus změní. Hra na improvizaci: Pravého bubenického ducha probouzí poslední mód, ve kterém si malí umělci mohou vytvořit vlastní melodie podle svých představ. Mohou si vybrat zajímavé rytmy a písničky. Bubnování a lezení napomáhá rozvíjet motoriku a hudba, zvuky, světla a jasné barvy zase podněcují smysly dítěte. Veliké rachotící korálky a barevný točící míč jsou dalším lákadlem k obrovské zábavě, kterou bubínek nabízí.

Věk: 6m+

Materiál: plast

Výška bubínku: 19 cm

Průměr bubínku: 15 cm

Baterie: 3 x AA/R6 (součástí balení) Fisher Price Bubínek 2v1 Odolný barevný bubínek čeká na děti od 6 let. Holčičky a kluci mohou si mohou bubínek jako váleček tlačit před sebou a pozorovat jak svítí, bliká a hraje. Pokud si buben dokáží zastavit, mohou na něho zkusit hrát svoje první rytmy. Při bubnování a změně rytmu dochází ke změně světélek. Děti mohou na bubínek improvizovat dle své vlastní fantazie. Přednosti: trénuje motoriku rozvíjí smyslové vnímání Kupte Vašemu děťátku bubínek pro veselou zábavu! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška bubínku: 19 cm Průměr bubínku: 15 cm Baterie: 3 x AA/R6 (součástí balení) Hra při lezení a chytání: Dítě se snaží chytit bubínek, zatímco hudba a světýlka ho motivují k dalšímu lezení za ním! Hra vsedě: Bubnování na bubínek odmění dítě veselými rytmy a blikajícími světýlky. 3 způsoby hry: rytmy, improvizace, lezení Pomáhá rozvíjet: - hrubou motoriku a jemnou motoriku - zvídavost a objevování Obsahuje 3 baterie typu AA (R6). Při výměně použijte alkalické baterie s označením LR6. Stavebnice Geomag Glitter obsahuje 16 tyček, které obsahují třpytky. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství obrazců a tvarů. Lze kombinovat s jinými Geomag stavebnicemi.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.