Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Fisher Price bubínek 2v1

Hračky

Fisher Price bubínek 2v1 cena od 0 Kč

Fisher Price bubínek 2v1

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Konečně je zde hračka, která roste s dětmi! Revoluční hudební pohyblivý buben od firmy Fisher-Price nabízí 3 režimy a způsoby, jak si hrát. Ať už děti sedí, nebo lezou, vždy můžou dělat zajímavé činnosti. Ti nejmenší se mohou plazit za valícím se bubnem, který bliká, svítí a hraje. Děti to povzbuzuje a motivuje k ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Fisher Price bubínek 2v1 - parametry

Název produktu: Fisher Price bubínek 2v1
Výrobce: Fisher Price
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Konečně je zde hračka, která roste s dětmi! Revoluční hudební pohyblivý buben od firmy Fisher-Price nabízí 3 režimy a způsoby, jak si hrát. Ať už děti sedí, nebo lezou, vždy můžou dělat zajímavé činnosti. Ti nejmenší se mohou plazit za valícím se bubnem, který bliká, svítí a hraje. Děti to povzbuzuje a motivuje k pohybu. V druhém režimu děti kdykoli mohou poklepat na buben, aby se rozsvítil a zahrál rytmus. Při opětovném zabubnování se taneční světla a rytmus změní! Pravého bubenického ducha probouzí poslední mód! Jako svobodní umělci si mohou vytvořit vlastní melodie podle svých představ. Mohou si vybrat zajímavé rytmy a písničky.

 

Bubnování a lezení napomáhá rozvíjet motoriku a hudba, zvuky, světla a jasné barvy zase podněcují smysly dítěte.

Veliké rachotící korálky a barevný točící míč jsou dalším lákadlem k obrovské zábavě, kterou bubínek nabízí.

 

Lze využít 3 režimy: režim Crawl-After – plaz se za bubnem. Valící se buben bliká, svítí a hraje, čímž povzbuzuje plazící se děti k pohybu.

Režim Drum Beat – bubenický rytmus. Poklepání na buben rozsvěcuje taneční světla a mění rytmy.

Jam-Along – zahraj si. Bubnováním děti přidávají zábavné rytmy a písničky a vytvářejí vlastní melodi Vhodné pro děti od 6 měsíců Didaktická hračka motorická, 3 režimy hraní, vhodná od 6 měsíců. Hudební pohyblivý Bubínek 2 v 1 od značky Fisher Price upoutá pozornost každého dítěte svými zvuky a hudbou, které vydává, jasnými barvami a blikajícími světly. Dalším velkým lákadlem jsou pro děti veliké barevné rachotící korálky a barevný točící se míč. Hračka umožňuje dětem hrát si třemi různými způsoby. Pokud je dítě velmi malé a neumí ještě chodit, může se plazit za valícím se bubnem, který nádherně bliká, svítí a hraje, což dítě motivuje k pohybu. Ve druhém režimu si dítě užije spoustu zábavy klepáním na buben, který se rozsvěcuje a hraje. Při opětovném zabubnování buben změní rytmus a rozsvítí se taneční světla. Ve třetím režimu popouští dítě uzdu své fantazii a vymýšlí si vlastní rytmy a melodie. Může si vybírat různé zajímavé rytmy a písničky. Motorická hra Fisher Price Bubínek 2v1 Odolný barevný bubínek čeká na děti od 6 let. Holčičky a kluci mohou si mohou bubínek jako váleček tlačit před sebou a pozorovat jak svítí, bliká a hraje. Pokud si buben dokáží zastavit, mohou na něho zkusit hrát svoje první rytmy. Při bubnování a změně rytmu dochází ke změně světélek. Děti mohou na bubínek improvizovat dle své vlastní fantazie. Přednosti: trénuje motoriku rozvíjí smyslové vnímání

Kupte Vašemu děťátku bubínek pro veselou zábavu! Vhodné pro děti od 6 let

Materiál: plast

Výška bubínku: 19 cm

Průměr bubínku: 15 cm

Baterie: 3 x AA/R6 (součástí balení) Hra při lezení a chytání: Dítě se snaží chytit bubínek, zatímco hudba a světýlka ho motivují k dalšímu lezení za ním! Hra vsedě: Bubnování na bubínek odmění dítě veselými rytmy a blikajícími světýlky. 3 způsoby hry: rytmy, improvizace, lezení Pomáhá rozvíjet: - hru


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.