MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Vodka » Srovnání cen Finlandia Grapefruit 0,7 L

Vodka

Finlandia Grapefruit 0,7 L

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 6412700561738

Finlandia Grapefruit Fusion je nejlépe hodnocenou ochucenou vodkou z řady Finlandia. Její chuť věrně napodobuje chuť citrusů, proto Finlandia Grapefruit Fusion již několikrát zabodovala na prestižních soutěžích. Mezi její největší úspěchy patří dvojnásobný zisk zlaté medaile ze soutěže ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Finlandia Grapefruit 0,7 L

Specifikace Finlandia Grapefruit 0,7 L

Kategorie Vodka
Nejnižší cena 335 Kč

Vodka Finlandia Grapefruit je klasická čistá vodka Finlandia, která je na konci svého výrobního procesu obohacena čistě přírodním extraktem z grepu. Snoubí se v ní čistá a osvěžující chuť Finladia s citrusovou chutí grepu. Je vynikající nejen čistá, podávaná na ledu, ale i jako základ pro mnoho koktejlů.

... a dál?

Produkt Finlandia Grapefruit 0,7 L

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouFinlandia Grapefruit 0,7 L - parametry

Název produktu: Finlandia Grapefruit 0,7 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Finlandia Grapefruit Fusion je nejlépe hodnocenou ochucenou vodkou z řady Finlandia. Její chuť věrně napodobuje chuť citrusů, proto Finlandia Grapefruit Fusion již několikrát zabodovala na prestižních soutěžích. Mezi její největší úspěchy patří dvojnásobný zisk zlaté medaile ze soutěže San Francisco Spirits Competition. Vodka Finlandia je otiskem finské přírody. Řadí se mezi nejprodávanější a nejkvalitnější vodky na světě. Již od roku 1970 se vyrábí ve finském městě Rajamäki. K její výrobě se využívá šestiřadý ječmen, který dozrává za svitu půlnočního

slunce. Jev půlnočního slunce nebo také bílé noci znamená, že šedesát dva dní v roce slunce ve Finsku nezapadá. Jedinečná je také voda použitá k výrobě Finlandia vodky. Tato voda se čerpá z hluboké studny, není nijak upravována, neboť se přírodní cestou filtruje přes ledovcovou morénu. Vysokou kvalitu vodky zajišťuje proces takzvané kontinuální destilace s více než dvěma sty destilačními kroky. Finlandia obsahuje 40 % alkoholu. Čerstvé citrusy při mačkání nebo při strouhání kůry uvolňují příjemné aroma a chuť. Vynikající kuchaři využívají této vlastnosti ke svému prospěchu – a my ve Finlandia také, pro výrobu vodky s příchutí grapefruitu. Vždyť jsme se zavázali, že vytvoříme tu neosvěživější a nejslunečnější přirozenou chuť. Proto jsme známi jako nejlepší vodka na světě. Ačkoliv podle finských zvyků není dobré upozorňovat na výhody, není nic špatného na tom, když upozorníme na holou skutečnost!   Vodka Finlandia Grapefruit je klasická čistá vodka Finlandia, která je na konci svého výrobního procesu obohacena čistě přírodním extraktem z grepu. Snoubí se v ní čistá a osvěžující chuť Finladia s citrusovou chutí grepu. Je vynikající nejen čistá, podávaná na ledu, ale i jako základ pro mnoho koktejlů.


Přidat recenzi pro Finlandia Grapefruit 0,7 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.