Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Finanční modely

Knihy naučná literatura

Finanční modely

Hodnocení: 1x
  • 4

Finance se tedy stávají jedním ze základních nástrojů umožňujících regulaci a řízení finančních a ekonomických systémů a taktéž rozhodování jednotlivých ekonomických subjektů a institucí. Je tedy zřejmé, že stoupá význam uplatňování finančního modelování jako jedné z metodologií, která může vést k vyšší objektivizaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Finanční modely
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Finanční modely koupíte i tady

Specifikace Finanční modely

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 308 Kč

Finance a finanční instrumenty lze považovat za jedny ze základních prostředků, které umožňují synteticky zachytit, vyjádřit a řídit ekonomické procesy. Finance se tedy stávají jedním ze základních ná ... a dál?

Produkt Finanční modely

Finanční modely - parametry

Název produktu: Finanční modely
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 308 Kč
Maximální cena: 434 Kč
Ušetríte až: 126 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Finance se tedy stávají jedním ze základních nástrojů umožňujících regulaci a řízení finančních a ekonomických systémů a taktéž rozhodování jednotlivých ekonomických subjektů a institucí. Je tedy zřejmé, že stoupá význam uplatňování finančního modelování jako jedné z metodologií, která může vést k vyšší objektivizaci a zkvalitnění procesů finančního rozhodování a poznání.     Nové, zcela přepracované vydání monografie finanční modely vychází s delším časovým odstupem. Za uplynulé období došlo k mnoha novým jevům a změnám v oblasti ekonomiky a finančních trhů, dále finančního rozhodování a modelování a v neposlední řadě i informačních technologií. Za nejvýznamnější fenomény je možné považovat finanční a ekonomickou krizi, která zasáhla převážnou část významných světových ekonomik a je doprovázena výraznými propady finančních trhů a ekonomik ve světě, zvýšenou volatilitou a nerovnováhami.   V této souvislosti vznikla nová témata a výzvy v oblasti finančního modelování, mezi něž lze zařadit zejména kreditní riziko, oceňování finančních derivátů, hedging, finanční výkonnost podniků, modelování rizik s větším důrazem na náhodné procesy s těžkými konci, diskrétními proměnnými, nelineárními portfolii apod.   Hlavním záměrem druhého vydání monografie, je předložit komplexní zpracování problematiky finančního modelování aplikovatelné jak v nefinančních institucích (výrobních podnicích), tak finančních institucích (banky, pojišťovny, investiční společnosti). Přitom uvedená a prezentovaná problematika se týká té části financí, která je spojena s finančním rozhodováním. Jednotlivé příklady jsou prezentovány a řešeny pomocí funkcí a modulů MS Excelu.   Kniha je určena zájemcům, kteří se zajímají o problematiku finančního modelování z různých aspektů, výzkumným pracovníkům, finančním analytikům, manažerům pracujícím jak ve sféře finančních, tak nefinančních institucí. Samozřejmě může být prospěšným zdrojem dalším zájemcům o uvedenou proble­matiku, zejména pak specialistům a manažerům ekonomického zaměření. Publikace: FINANČNÍ MODELY. Koncepty, metody, aplikace - Zdeněk Zmeškal;Dana Dluhošová;Tomáš Tichý. Finance a finanční instrumenty lze považovat za jedny ze základních

prostředků, které umožňují synteticky zachytit, vyjádřit a řídit

ekonomické procesy. Finance se tedy stávají jedním ze základních

nástrojů umožňujících regulaci a řízení finančních a ekonomických

systémů a taktéž rozhodování jednotlivých ekonomických subjektů a

institucí. Je tedy zřejmé, že stoupá význam uplatňování finančního

modelování jako jedné z metodologií, která může vést k vyšší

objektivizaci a zkvalitnění procesů finančního rozhodování a

poznání. Publikace: FINANČNÍ MODELY. Koncepty, metody, aplikace - Zdeněk Zmeškal;Dana Dluhošová;Tomáš Tichý.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.