Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví

Knihy

Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví – Kvalita perinatální péče očima rodiček. Výzkumný tým Katedry psychologie FF UK realizoval v letech 2010-2012 výzkum zaměřený na psychosociální aspekty péče v českých porodnicích. Publikace přináší aktuální informace o spokojenosti žen s péčí v českých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví koupíte i tady

Specifikace Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 124 Kč

Výzkumný tým Katedry psychologie FF UK realizoval v letech 2010-2012 výzkum zaměřený na psychosociální aspekty péče v českých porodnicích. Publikace přináší aktuální informace o spokojenosti žen s péč ... a dál?

Produkt Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví

Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví - parametry

Název produktu: Filozofická fakulta UK v Praze Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 171 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví – Kvalita perinatální péče očima rodiček. Výzkumný tým Katedry psychologie FF UK realizoval v letech 2010-2012 výzkum zaměřený na psychosociální aspekty péče v českých porodnicích. Publikace přináší aktuální informace o spokojenosti žen s péčí v českých porodnicích na základě dat od reprezentativního souboru 1195 českých rodiček, které porodily v letech 2005-2012 ve zdravotnických zařízeních v ČR. Obsahuje výsledky hodnocení perinatální péče pro celou ČR, pro jednotlivé kraje a její součástí je i vyhodnocení některých vybraných porodnic. Porovnávány jsou fakultní a nefakultní nemocnice, malé a velké porodnice (podle hranice 500 a 800 porodů za rok) a různé skupiny zdravotníků (porodní asistentky a lékaři na porodnickém oddělení a zdravotníci pečující o rodičky a zdravotníci pečující o novorozence v rámci poporodní péče). Pozornost je věnována i rozdílům ve spokojenosti u prvorodiček a vícerodiček, žen po přirozeném porodu a po císařském řezu, žen s nižším a vyšším vzděláním, žen ubytovaných na nadstandardním a na běžném pokoji a žen, které porodnici hodnotily do dvou měsíců/jednoho roku po porodu a později. Psychosociální aspekty v současném českém porodnictví – Kvalita perinatální péče očima rodiček od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.