Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu

Učebnice/Odborná literatura

Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Dohoda o vině a trestu - Fillip Ščerba. Monografie se zabývá právními instituty, jejichž cílem je zkrácení, zjednodušení a celková racionalizace trestního řízení. Primární pozornost je zaměřena na institut dohody o vině a trestu, který byl do českého trestního práva zaveden novelou č. 193/2012 Sb. Cílem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dohoda o vině a trestu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu koupíte i tady

Specifikace Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 178 Kč

Monografie se zabývá právními instituty, jejichž cílem je zkrácení, zjednodušení a celková racionalizace trestního řízení. Primární pozornost je zaměřena na institut dohody o vině a trestu, který byl ... a dál?

Produkt Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu

Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu - parametry

Název produktu: Fillip Ščerba: Dohoda o vině a trestu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 178 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Dohoda o vině a trestu - Fillip Ščerba. Monografie se zabývá právními instituty, jejichž cílem je zkrácení, zjednodušení a celková racionalizace trestního řízení. Primární pozornost je zaměřena na institut dohody o vině a trestu, který byl do českého trestního práva zaveden novelou č. 193/2012 Sb. Cílem publikace je přiblížit novou právní úpravu orgánům činným v trestněprávní praxi, a proto je tato úprava dohody o vině a trestu analyzována z pohledu všech tří hlavních subjektů podílejících se na tomto zvláštním řízení, tedy z hlediska činnosti státního zástupce, obhajoby i soudu. Velmi užitečné a praktické jsou přitom i poznatky ze slovenské trestněprávní praxe, neboť slovenské trestní právo zná institut dohody a trestu již od roku 2006, takže slovenští odborníci mají s jeho využíváním již určité zkušenosti. Kromě dohody o vině a trestu se tato monografie věnuje též dalším prostředkům racionalizace trestní justice, a to jednak nové právní úpravě odklonů (účinné od 1. 9. 2012) a jednak právní úpravě a možnostem využití institutu tzv. spolupracujícího obviněného. Publikace je určena zejména státním zástupcům, advokátům a soudcům, kterým usnadňuje orientaci v právní úpravě nových institutů českého trestního práva. Publikace: Dohoda o vině a trestu - Fillip Ščerba. Filip SčerbaLeges, edice TeoretikKniha, čeština, 128 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.