Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Fiesta! 3

Knihy

Fiesta! 3

Hodnocení: 1x
  • 4

Fiesta! Třídílný soubor moderních učebnic španělštiny pro střední a jazykové školy, který dovede studenty k maturitě nebo ke státní jazykové zkoušce. Vychází z tradičního pojetí výuky v českém prostředí. Lekce jsou členěny na část textovou, gramatickou a na cvičení. Všechny dialogy byly sestaveny rodilým mluvčím, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fiesta! 3 koupíte i tady

Specifikace Fiesta! 3

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 332 Kč

Podtitul: UčebniceISBN: 80-7238-214-4Počet stran: 264Rozměry: 210,0 x 148,0 x 0,0 ... a dál?

Produkt Fiesta! 3

Fiesta! 3 - parametry

Název produktu: Fiesta! 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 332 Kč
Maximální cena: 469 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fiesta! Třídílný soubor moderních učebnic španělštiny pro střední a jazykové školy, který dovede studenty k maturitě nebo ke státní jazykové zkoušce. Vychází z tradičního pojetí výuky v českém prostředí. Lekce jsou členěny na část textovou, gramatickou a na cvičení. Všechny dialogy byly sestaveny rodilým mluvčím, texty monologické jsou rovněž autentické nebo adaptované. Výklad mluvnice vychází z těchto textů a využívá srovnání s češtinou. Ve cvičeních k jednotlivým lekcím jsou procvičovány příslušné fonetické, gramatické a lexikální jevy. Po pěti lekcích následuje vždy lekce opakovací (Repaso), která uvádí jazykové jevy příslušného oddílu do nových situačních souvislostí. Na závěr učebnice je zařazen rejstřík gramatických jevů a abecedně řazený slovníček. Kniha vychází v atraktivní grafické úpravě s barevnými fotografiemi a ilustracemi Jiřího Nováka a Ireny Brunnhoferové. Součástí každého dílu je sada audiokazet/CD a metodická příručka. Fiesta! 3 Poslední díl třídílné řady je určen pokročilým studentům. Zachovává členění do bloků po pěti lekcích zakončených opakováním Repaso. Jazykové výklady jsou soustředěny na syntax a stylistiku. Texty jsou vybírány z evropských i latinskoamerických zdrojů, součástí lekcí jsou autentické dokumenty ze španělsky mluvících zemí, ale i texty literární. V každé lekci je zaveden nový oddíl Poznámky k textům, kde žák získá systematičtější poučení o stylizaci jednotlivých typů textů a o variantách španělštiny. Vzhledem k probírané látce roste význam cvičení zaměřených na komunikaci a klesá podíl cvičení na procvičování gramatických jevů. Zařazena jsou cvičení na stylistiku a stylizaci psanou i mluvenou a překladová cvičení. Na konci učebnice je klíč ke cvičením a tabulkový přehled gramatiky pro všechny tři díly. Texty lekcí a vybraná cvičení jsou nahrané na 2 audiokazetách (evropští a latinskoameričtí mluvčí). V příručce pro učitele jsou zařazeny reálie k jednotlivým textům v učebnici, kompletní text nahrávky a doplňující cvičení. Špaňejština pro střední a jazykové školy. Fiesta 3 zachovává členění do tří bloků po pěti lekcích, které jsou zakončeny opakováním (Repaso). Texty k jednotlivým tématům byly vybrány z evropských i latinskoamerických zdrojů s důrazem na využití autentických dokumentů. Vzhledem k pokročilosti studentů upustili autoři od zařazování slovní zásoby do jednotlivých lekcí a uvádějí pouze souhrnný slovník na konci knihy, aby tak žáky přivedli k soustavné práci s překladovým slovníkem. V každé lekci je nově zaveden oddíl Poznámky k textům (Observaciones sobre los textos), ve kterém žák získá systematičtější poučení o stylizaci různých typů textů a o variantách španělštiny. Cvičení k jednotlivým lekcím jsou dělena do dvou bloků: blok I přímo navazuje na texty lekcí (A, B, C), zatímco blok II je zaměřen na procvičování a opakování probraných jazykových jevů. Vzhledem k probírané látce roste význam cvičení zaměřených na komunikaci (produkci vlastních projevů mluvených i psaných) a klesá podíl cvičení bl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.