Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fertigkeitstraining A2

Učebnice/Odborná literatura

Fertigkeitstraining A2

Hodnocení: 1x
  • 4

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fertigkeitstraining A2 koupíte i tady

Specifikace Fertigkeitstraining A2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 255 Kč

- moderní cvičebnice němčiny na úrovni A2 podle SERR - cvičebnice připravuje studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušku Start Deutsch 2 - cvičebnice obsahuje cvičení ke všem řečový ... a dál?

Produkt Fertigkeitstraining A2

Fertigkeitstraining A2 - parametry

Název produktu: Fertigkeitstraining A2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 458 Kč
Ušetríte až: 203 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušky Goethe-Zertifikat A1B1. Cvičebnice obsahují cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslechu, psaní a mluvení. Cvičebnice nabízejí tipy a strategie, jak správně řešit jednotlivé úlohy. Cvičebnice obsahují řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových textů. Součástí každé cvičebnice jsou audio CD se všemi poslechovými texty. Vybraná cvičení ze všech oddílů (čtení, poslech, písemný a ústní projev) jsou zpracována jako multimediální verze pro interaktivní tabuli. (Übungsbuch : Deutsch als Fremdsprache) Publikace: Fertigkeitstraining A2 - Übungsbuch + audio CD /2ks/ - Deutsch als Fremdsprache - Haupenthal Thomas; Kolocová Vladimíra; Pittnerová Lucie. Příprava k nové maturitě. moderní cvičebnice němčiny na úrovni A1

podle SERR cvičebnice připravuje studenty na maturitní zkoušku z

německého jazyka a na zkoušku Start Deutsch 1 cvičebnice obsahuje

cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslech, psaní a

mluvení cvičebnice obsahuje řešení ke cvičením a transkripci všech

poslechových textů součástí cvičebnice jsou dvě audio CD se všemi

poslechovými texty. Publikace: Fertigkeitstraining A2 - Übungsbuch + audio CD /2ks/ - Deutsch als Fremdsprache - Haupenthal Thomas; Kolocová Vladimíra; Pittnerová Lucie. Výhodná nabídka Fertigkeitstraining A2 - Übungsbuch - Thomas Haupenthal, Vladimíra Kolocová, Lucie Pittnerová od Polyglot v kategorii Filmy, knihy, hry | Knihy za cenu 410,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.