Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fenomén spisovnosti v současné české jazykové situaci

Učebnice/Odborná literatura

Fenomén spisovnosti v současné české jazykové situaci

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace vychází z výsledků řešeného projektu GAČR hl. řešitelky J. Svobodové a podrobně komentuje závěry rozsáhlého celostátního sociolingvistického výzkumu spisovnosti. Teoretická část postihuje vývoj fenoménu spisovnosti u nás i v zahraničí, porovnává stav v minulosti a nyní. Praktická část představuje jednotlivé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fenomén spisovnosti v současné české jazykové situaci

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 285 Kč

Publikace vychází z výsledků řešeného projektu GAČR hl. řešitelky J. Svobodové a podrobně komentuje závěry rozsáhlého celostátního sociolingvistického výzkumu spisovnosti. Teoretická část postihuje vývoj fenoménu spisovnosti u nás i v zahraničí, porovnává stav v minulosti a nyní. Praktická část představuje jednotlivé otázky a sledované položky, které se opírají o dotazníkový průzkum z roku 2010. Jsou srovnávány odpovědi dospělých, mládeže a odborníků, kteří se češtinou zabývají v rámci své profese.Práce je » ... a dál?

Produkt Fenomén spisovnosti v současné české jazykové situaci

Fenomén spisovnosti v současné české jazykové situaci - parametry

Název produktu: Fenomén spisovnosti v současné české jazykové situaci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 285 Kč
Maximální cena: 285 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace vychází z výsledků řešeného projektu GAČR hl. řešitelky J. Svobodové a podrobně komentuje závěry rozsáhlého celostátního sociolingvistického výzkumu spisovnosti. Teoretická část postihuje vývoj fenoménu spisovnosti u nás i v zahraničí, porovnává stav v minulosti a nyní. Praktická část představuje jednotlivé otázky a sledované položky, které se opírají o dotazníkový průzkum z roku 2010. Jsou srovnávány odpovědi dospělých, mládeže a odborníků, kteří se češtinou zabývají v rámci své profese.Práce je doplněna řadou přehledných tabulek a grafů. Dílo představuje novátorský krok, protože podobný výzkum takového rozsahu u nás zatím nikdy neproběhl.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.