Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Fenistil gel 30 mg 30 g

Léky

Fenistil gel 30 mg 30 g

Hodnocení: 17x
  • 3.82353

Přináší rychlou úlevu při poštípání hmyzem, při spálení od sluníčka a při kopřivce. Rychle zmírňuje svědění a podráždění kůže. - Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Fenistil musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fenistil gel 30 mg 30 g koupíte i tady

Specifikace Fenistil gel 30 mg 30 g

Kategorie Léky
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 124 Kč

Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Léčivá látka obsažená v gelu je silné antihistaminikum. Gel je bezbarvý, téměř čirý a jeho použití je provázeno příjemně chladivým pocitem. ... a dál?

Produkt Fenistil gel 30 mg 30 g

Fenistil gel 30 mg 30 g - parametry

Název produktu: Fenistil gel 30 mg 30 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.82 bodů z 5
Počet hodnocení: 17 x
Hodnocení:
  • 3.82353
Podrobný popis:

Přináší rychlou úlevu při poštípání hmyzem, při spálení od sluníčka a při kopřivce. Rychle zmírňuje svědění a podráždění kůže. - Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Fenistil musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů u dospělých a do 2 dnů u dětí musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. CO JE FENISTIL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Fenistil Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Léčivá látka obsažená v gelu je silné antihistaminikum. Gel je bezbarvý, téměř čirý a jeho použití je provázeno příjemně chladivým pocitem. K čemu se Fenistil používá Fenistil gel se používá ke zmírnění svědění při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, poštípání nebo pokousání hmyzem, při poškození kůže sluncem a u mírných povrchových popálenin. Fenistil gel zastavuje svědění zablokováním účinku histaminu, což je látka, která se v těle uvolňuje při styku s alergenem a vyvolá rozvoj alergické reakce. Protože gel prostupuje snadno do kůže, zmírňuje rychle svědění a podráždění kůže během několika minut. Fenistil má také lokální anestetický účinek. Přípravek mohou používat dospělí a děti od 6 měsíců věku i bez doporučení lékaře. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE FENISTIL POUŽÍVAT Nepoužívejte Fenistil jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na dimetinden maleát nebo na kteroukoli další složku Fenistilu Pokud si nejste jistý/á, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Fenistil Roll-on je zapotřebí: Rozsáhlejší plochy kůže ošetřené přípravkem nevystavujte slunečnímu záření. V případě velmi závažného svědění, nebo rozsáhlejších lézí kontaktujte lékaře. Pokud máte jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka, než začnete používat Fenistil. Děti: U kojenců a malých dětí se nemá používat na rozsáhlých oblastech kůže, zejména pokud na nich jsou otevřené nebo zanícené rány. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval/a v nedávné době, a to včetně léků dostupných bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. V těhotenství a v období kojení se přípravek nemá nanášet na rozsáhlé oblasti kůže, zejména pokud na nich jsou otevřené a zanícené rány. V období kojení nesmí být Fenistil nanášen na prsní bradavky. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Aplikace přípravku Fenistil na kůži neovlivňuje schopnost řídit a obsluhovat stroje. Důležité informace o některých složkách Fenist


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.