Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Felix Francis: Ohrožení

Próza - beletrie

Felix Francis: Ohrožení

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Jeff Hinkley pracuje jako tajný vyšetřovatel bezpečnostní služby dostihového vedení British Horseracing Authority (BHA) už zažil lepší časy. Přímo před ním na dostihovém závodišti zabije distancovaný trenér, kterého Hinkley sledoval, bookmakera a nikdo neví proč. Brzy nato začne kdosi sabotovat dostihy a zdá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ohrožení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Felix Francis: Ohrožení koupíte i tady

Specifikace Felix Francis: Ohrožení

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 78 Kč

Jeff Hinkley pracuje jako tajný vyšetřovatel bezpečnostní služby dostihového vedení British Horseracing Authority (BHA) už zažil lepší časy. Přímo před ním na dostihovém závodišti zabije distancovaný ... a dál?

Produkt Felix Francis: Ohrožení

Felix Francis: Ohrožení - parametry

Název produktu: Felix Francis: Ohrožení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Jeff Hinkley pracuje jako tajný vyšetřovatel bezpečnostní služby dostihového vedení British Horseracing Authority (BHA) už zažil lepší časy. Přímo před ním na dostihovém závodišti zabije distancovaný trenér, kterého Hinkley sledoval, bookmakera a nikdo neví proč. Brzy nato začne kdosi sabotovat dostihy a zdá se, že s tím jen tak nepřestane, pokud mu BHA nezaplatí. Nebo pokud ho Jeff nevypátrá. Jenomže ten se může na práci jen těžko soustředit, když jeho sestra právě podstupuje drastickou léčbu smrtelné nemoci. Do toho všeho ho sestřin manžel požádá, aby vysekal z problémů jeho syna, který byl zatčen za držební drog, a zachránil mu tak

právnickou kariéru... Ukázka z textu „Co tady dělá?“ ptal jsem se znovu sám sebe. Určitě si musí uvědomovat, že setkání s někým na závodišti u dostihových orgánů nevyhnutelně vyprovokuje reakci. Vyšel jsem na stupně a pohlédl dolů. Objekt se svižně vydal k řadě bookmakerů, kteří se před deštěm kryli pod barevnými deštníky se jmény svých firem. To si přišel promluvit s bookmakerem? Vtom se ke mně připojil Nigel Green. „Tamto je náš muž,“ ukázal jsem. „Ten s červenou šálou.“ Objekt byl od nás vzdálený asi dvacet metrů. Zatímco jsme ho sledovali, vytáhl z kapsy kabátu pravou ruku.

Nebyla prázdná. „Nůž! Nůž!“ vykřikl jsem hlasitě a hnal jsem se ze schodů. Můj křik odvál vítr a já nemohl nic dělat. Jen jsem viděl, jak objekt přistoupil přímo k jednomu z bookmakerů a podřízl mu hrdlo. Bez varování. Nepadlo ani slovo, jen čisté říznutí čepele napříč bookmakerovou nechráněnou kůží, jež okamžitě přešla z narůžovělé barvy v jasně rudou. Odehrálo se to tak rychle, že si ani ti, co stáli nablízku, zřejmě neuvědomili, co se stalo, dokud dotyčný bookmaker nepřepadl obličejem na vlhký beton a z rány na krku mu jako šarlatová fontána nevytryskla krev. Felix Francis rozehrál ve své nové detektivce Ohrožení hru na kočku a na myš mezi zločincem a  British Horseracing Authority (BHA), která je nástupnickou organizací ve vedení dostihového sportu po Jockey Clubu. Tajný vyšetřovatel bezpečnostní služby dostihového vedení (BHA) Jeff Hinkley má plnou hlavu starostí. Jeho sestra se musí podrobit náročné léčbě rakoviny, jeho švagr má problémy se synem a požádá Jeffa o pomoc v choulostivé záležitosti s drogami. A do toho mu začne případ, který řeší, přerůstat přes hlavu. Nejdříve mu přímo před nosem zavraždí bookmakera muž, kterého sleduje. potom jsou nadopovaní téměř všichni koně z prestižního dostihu, a někdo dobře obeznámený s dostihy začne vydírat: kam až to může dojít?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.