MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Kuchařky » Srovnání cen Felix Boom: Kuchařka osamělého muže

Kuchařky

Felix Boom: Kuchařka osamělého muže

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087579145

Kuchařka osamělého muže - Víc než recepty - Felix Boom Mottem této svérázné knížky je výrok, že najde-li muž svobodu ve vlastní kuchyni, tak je svobodný navždy. Úvahy o vztazích mužů a žen v nemladém věku jsou základní myšlenkou publikace. Vznikla tak filozoficko-gastronomická kuchařka s nezbytnými recepty a příměsí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77118
skladem

Jaké má kniha
Kuchařka osamělého muže
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Felix Boom: Kuchařka osamělého muže

Specifikace Felix Boom: Kuchařka osamělého muže

Kategorie Kuchařky
Nejnižší cena 85 Kč

Kniha – autor Felix Boom, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Mottem této svérázné knížky je výrok, že najde-li muž svobodu ve vlastní kuchyni, tak je svobodný navždy. Úvahy o vztazích mužů a žen v nemladém věku jsou základní myšlenkou publikace. Vznikla tak filozoficko-gastronomická kuchařka s nezbytnými recepty a příměsí drsného mužského šovinismu pro muže, pro něž není nenadálá samota ve zralém věku katastrofou, ale odrazem k další svobodě. Bez žen. Mohou být přizvány, ale jejich přítomnost je » ... a dál?

Produkt Felix Boom: Kuchařka osamělého muže

Felix Boom: Kuchařka osamělého muže - parametry

Název produktu: Felix Boom: Kuchařka osamělého muže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kuchařka osamělého muže - Víc než recepty - Felix Boom Mottem této svérázné knížky je výrok, že najde-li muž svobodu ve vlastní kuchyni, tak je svobodný navždy. Úvahy o vztazích mužů a žen v nemladém věku jsou základní myšlenkou publikace. Vznikla tak filozoficko-gastronomická kuchařka s nezbytnými recepty a příměsí drsného mužského šovinismu pro muže, pro něž není nenadálá samota ve zralém věku katastrofou, ale odrazem k další svobodě. Bez žen. Mohou být přizvány, ale jejich přítomnost je vhodná jen v případě, pokud jim bude péče o muže dělat radost a nebude jejich starostí. V duchu této kuchařky je muž ve své domácnosti nezávislý, není bezmocnou bytostí a snadnou kořistí.Nabízí velmi přímočarý princip přístupu k vaření – prvotní je odvaha vařit, druhou platformou je myšlenka, směr, mužský racionální přístup, nikoliv konkrétní recepty. Avšak na ně došlo - jsou uspořádány netradičně – hlavním konceptem jsou jídla do 20 a 30 minut. Odraziště je samozřejmě v kuchyni a zpracování tématu je celkově kontroverzní. Obligátní snímky plných talířů jídla skvěle nahrazují původní vynikající ilustrace předního českého kreslíře Emila Šourka. Kuchařka nabízí řadu receptů na italskou, čínskou, francouzskou a kosmopolitní kuchyni s českým přístupem – i českých originálů. Z ničeho se však nedělá věda. z kategorie Knihy | Kuchařky | Jednoduché a rychlé kuchařky | Kuchařky pro muže od Blinkr naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Kuchařka osamělého muže - Více než jen recepty - Felix Boom. Jedná se skutečně o kuchařku, avšak specificky mužskou, která řeší

poněkud drsným způsobem jisté kapitoly vztahy mužů a žen. Doplní ji

nápadité ilustrace renomovaného kreslíře Emila Šourka. Dává však i

návod, jak by si měl čerstvě osamělý muž (rozvedený, rozejitý,

"vykopnutý", ovdovělý atd.) zařídit kuchyň, jak nakupovat, jak

vařit rychle, racionálně a zdravě, aby neskončil velmi brzy a

lacině v lase ženy, která hledá partnera. Přitom sází na to, že muž

se o sebe neumí postarat, takže brzy podlehne. "Receptová" část

knihy je řešena netypicky - jídla do 20 a 30 minut a ve "volném

stylu"... Hlavní myšlenkou knihy je motto: Najde-li muž svobodu v

kuchyně, bude svobodný navždy. Publikace není doplněna - jak je v kuchařkách zvykem - fotografiemi

jídel. Tyto obrázky říkají vlastně jen to, že talíř je plný...

Knihu ilustruje známý kreslíř Emil Šourek, autorův dávný přítel. Publikace: Kuchařka osamělého muže - Více než jen recepty - Felix Boom.


Přidat recenzi pro Felix Boom: Kuchařka osamělého muže

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.