Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek

Léky na dutiny ústní a trávení

FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek

Hodnocení: 25x
  • 3.96

Tobolky Febichol užívají dospělí k léčbě trávicích obtíží při chronických (vleklých) onemocněních jater a žlučových cest Skupina HVLP, Choleretica,cholekinetica   PŘÍBALOVÁ INFORMACE FEBICHOL (Fenipentolum) měkké tobolky Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Noventis s.r.o., Zlín, Česká republika Složení Každá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek koupíte i tady

Specifikace FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce NOVENTIS
Nejnižší cena 71 Kč

Febichol tobolky zvyšují vylučování žluče z jater do tenkého střeva, čímž zmírňují trávicí obtíže jako jsou pocity tlaku v pravém podžebří, říhání, nadýmání, průjmy, nechutenství a nesnášenlivost tučných jídel. Přípravek Febichol se užívá při trávicích obtížích u chronických onemocněních jater a žlučových cest (poruchy činnosti žlučníku, zánět žlučníku, žlučové kameny). Dále pak u stavů po chirurgickém odstranění žlučníku nebo po zánětu jater (hepatitidě). Febichol tobolky jsou určeny pro dospělé a dospívající od » ... a dál?

Produkt FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek - parametry

Název produktu: FEBICHOL 100 mg 50 Tobolek
Výrobce: NOVENTIS
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 106 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.96 bodů z 5
Počet hodnocení: 25 x
Hodnocení:
  • 3.96
Podrobný popis:

Tobolky Febichol užívají dospělí k léčbě trávicích obtíží při chronických (vleklých) onemocněních jater a žlučových cest Skupina HVLP, Choleretica,cholekinetica  

PŘÍBALOVÁ INFORMACE

FEBICHOL

(Fenipentolum)

měkké tobolky

Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Noventis s.r.o., Zlín, Česká republika Složení Každá tobolka Febichol obsahuje léčivou látku 100 mg fenipentolu (fenipentolum).

Tobolky Febichol dále obsahují tyto pomocné látky: želatina, glycerol 85%, sodná sůl měďnatého komplexu chlorofylinu. Farmakoterapeutická skupina Febichol je choleretikum, to znamená léčivo zvyšující vylučování žluče. Charakteristika Po spolknutí tobolky Febichol se z ní v tenkém střevě uvolní léčivá látka fenipentol, která po svém vstřebání zvýší vylučování žluče z jater do tenkého střeva, a tím odstraní nebo zmírní trávicí obtíže (jako jsou pocity bolesti nebo tlaku v pravém podžebří, říhání, nadýmání, průjmy, nechutenství a nesnášenlivost některých, zejména tučných či masitých jídel) vyvolané poruchami vylučování žluče. Důvody k užívání (Indikace) Tobolky Febichol užívají dospělí k léčbě trávicích obtíží při chronických (vleklých) onemocněních jater a žlučových cest (poruchách činnosti žlučníku, vleklém zánětu žlučníku, vleklé tvorbě žlučových kamenů, vleklých onemocněních jater provázených trávicími obtížemi způsobenými poruchou nebo onemocněním žlučových cest) a stavech po chirurgickém odstranění žlučníku nebo po zánětu jater (hepatitidě).

Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 15 let. Kdy se tento přípravek nesmí používat (Kontraindikace) Tobolky Febichol se nesmějí užívat při: biliární (žlučníkové) kolice (prudké bolesti nejsilnější v pravém podžebří, která může vyzařovat do pravého boku až k lopatce nebo do pravého ramene a pravé paže a bývá provázena zvracením), obstrukci (neprůchodnosti či silně omezené průchodnosti) žlučových cest, akutních (náhlých, prudkých) onemocněních žlučových cest, empyému žlučníku (vyplnění žlučníku hnisem); akutní pankreatitidě (náhlém, prudkém zánětu slinivky břišní), ileu (střevní neprůchodnosti) a jiných akutních (náhlých, prudkých) stavech v dutině břišní; vředech a nádorech žaludku nebo střeva; akutní hepatitidě (čerstvě vzniklém zánětu jater a v počáteční fázi jeho průběhu) a jiných těžkých poruchách činnosti jater; přecitlivělosti na léčivou látku fenipentol nebo na některou z pomocných látek obsažených v tobolkách Febichol. Tobolky Febichol nemají užívat těhotné ani kojící ženy.

Pro nedostatek zkušeností se nedoporučuje používat tobolky Febichol k léčbě dětí. Nežádoucí účinky Každé léčivo, a tedy i přípravek Febichol, může někdy kromě zamýšlených, žádoucích účinků vyvolávat i, nechtěné, nežádoucí účinky. Kdyby se u Vás vyskytly některé z uvedených nežádoucích účinků, poraďte se o dalším postupu se svým lékařem.

Tobolky Febichol jsou obecně dobře snášeny.

U některých nemocných se může vyskytnout pyróza [pálení žáhy, tj. pálivý pocit "v krku" (v jícnu a hltanu), popř. pálivá bolest za hrudní kostí] nebo pocit "pál


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.