Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Farmakoterapie neuropatické bolesti

Učebnice/Odborná literatura

Farmakoterapie neuropatické bolesti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Úspěšná léčba neuropatické bolesti je každodenní snahou a cílem nejenom oboru algeziologie, ale současně i každého praktikujícího lékaře. Zatímco u běžné nociceptivní bolesti si povětšinou vystačíme s paracetamolem či nesteroidními antiflogistiky, v případě bolesti neuropatické jsme většinou odkázáni na využití ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Farmakoterapie neuropat..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Farmakoterapie neuropatické bolesti koupíte i tady

Specifikace Farmakoterapie neuropatické bolesti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Úspěšná léčba neuropatické bolesti je každodenní snahou a cílem nejenom oboru algeziologie, ale současně i každého praktikujícího lékaře. Zatímco u běžné nociceptivní bolesti si povětšinou vystačím ... a dál?

Produkt Farmakoterapie neuropatické bolesti

Farmakoterapie neuropatické bolesti - parametry

Název produktu: Farmakoterapie neuropatické bolesti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Úspěšná léčba neuropatické bolesti je každodenní snahou a cílem nejenom oboru algeziologie, ale současně i každého praktikujícího lékaře. Zatímco u běžné nociceptivní bolesti si povětšinou vystačíme s paracetamolem či nesteroidními antiflogistiky, v případě bolesti neuropatické jsme většinou odkázáni na využití opioidů a tzv. ko analgetik, zejména pak antikonvulziv či antidepresiv. Pokrok zaznamenaný v posledních letech přinesl do běžné klinické praxe uvedení řady inovativních léčiv, mnohdy i s dosud neznámým mechanismem účinku, které pacien tům přinášejí výrazné zlepšení kvality jejich každodenního života.Obsah: REPETITORIUM / Definice, terminologie - Klasifikace - Epidemiologie - Etiologie a patogeneze - Dědičnost, genetika - Prevence neuropatické bolesti - Klinický obraz - Diagnóza - Vývoj a prognóza neuropatické bolesti - Posudková problematika -VYŠETŘENÍ, DIFERENCIÁLNÍ DIAGNOSTIKA / Rady pro vyšetření nemocného - Vyšetření neuropatické bolesti - Diferenciální diagnostika - FARMAKOTERAPIE / Cíle léčby - Přehled léků a lékových skupin - Specifika farmakoterapie u vybraných skupin nemocných - Nefarmakologické postupy léčby neuropatické bolesti - Praktické pokyny k farmakoterapii neuropatické bolesti - Perspektivy farmakoterapie - Doporučení a rady pro pacienta - Kazuistiky - CHYBY A OMYLY / Chyby ve stanovení diagnózy - Chyby v terapii


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.