Farma Od tečky k tečce

Hodnocení: 1x
  • 4

Obsahují 16 barevných, krásně ilustrovaných stran s aktivitou spojování teček a dvoustránku se samolepkami.Podtitul: Moje omalovánkaRok vydání: 2014Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláPočet stran: 16Rozměry: 280,0 x 220,0 x 0,0 Publikace: Farma - Malování od tečky k tečce. Obsahují 16 stran barevných, krásně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem
Auta cvičebnice

Auta cvičebnice

Dětská omalovánka, která obashuje 24 černobílých perokreseb určených k vybarvení s motivem Cars - Auta od Disney a také přes 20 barevných samolepek. Černobílé perokresby + samolepky. Cars - Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk »

od 51 Kč

v 9 obchodech

Letadla omalovánka s vodovkami

Letadla omalovánka s vodovkami

Letadla - omalovánka s vodovkami Kreativní set s atraktivním motivem Disney Letadla obsahuje 20 kreseb k vybarvení. Rozvíjí dětskou fantazii a přispívá k rozvoji dítěte. Hezký dárek pro samostatnou tvořivost i společnou »

od 46 Kč

v 8 obchodech

Doprava Od tečky k tečce

Doprava Od tečky k tečce

Od tečky k tečce - Doprava Moje omalovánka. Od tečky k tečce - Doprava Moje omalovánka Obsahují 16 stran barevných, krásně ilustrovaných stran s aktivitou spojování teček a dvoustránku se samolepkami. Od tečky k tečce - Doprava Moje omalovánka od »

od 45 Kč

v 9 obchodech

Hledá se Nemo omalovánka s vodovkami

Hledá se Nemo omalovánka s vodovkami

Kreativní set A4 Hledá se Nemo. Kreativní set obsahuje 20 kreseb s oblíbeným Disney motivem k vybarvení přiloženými vodovými barvami, a to na kvalitním papíru vhodném k malování. Kreativní set A4 Hledá se Nemo od nakladatelství JIRI MODELS a. s. v »

od 98 Kč

v 7 obchodech

Maluj! Lušti! Nalepuj! Krtek

Maluj! Lušti! Nalepuj! Krtek

Maluj! Lušti! Nalepuj! / Krtek - neuveden Maluj! Lušti! Nalepuj! / Krtek Ideální kombinace dětské kreativity a zábavy! Na 48 stranách plných zábavných her a úkolů provázejí děti jejich oblíbení pohádkoví hrdinové. z kategorie Knihy | Dětská literatura | »

od 94 Kč

v 6 obchodech

Hello Kitty cvičebnice

Hello Kitty cvičebnice

Hello Kitty - Omalovánky A4+. Omalovánka A4+ obsahuje 24 perokreseb k vybarvení a více než 20 barevných samolepek. Ideální kombinace omalovánek, zábavných aktivit a samolepek pro každé dítě. Hello Kitty - Omalovánky A4+ od nakladatelství JIRI MODELS a. s. »

od 46 Kč

v 7 obchodech

Omalovánka Hello Kitty

Omalovánka Hello Kitty

Omalovánky jsou velmi oblíbené u všech kluků a holčiček. Děti při kreslení mohou zapojit svou fantazii a vykreslovat obrázky podle předlohy uvnitř nebo vymalovat obrázek podle svých představ. Dětská omalovánka A4 o rozsahu 16 stran. Obsahuje 16 »

od 19 Kč

v 5 obchodech

JIRI MODELS Omalovánka maluj vodou

JIRI MODELS Omalovánka maluj vodou

Omalovánka Maluj vodou FROZEN - Ledové království Omalovánka Maluj vodou FROZEN - Ledové království. Copak ty ještě nemáš své kouzelné omalovánky? K vybarvení dětem stačí pouze štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, »

od 59 Kč

ve 3 obchodech

Auta 2 - omalovánka

Auta 2 - omalovánka

Dětské omalovánky jsou velmi oblíbené u všech kluků a holčiček. Děti při kreslení mohou zapojit svou fantazii a vykreslovat obrázky podle předlohy uvnitř nebo vymalovat obrázek podle svých představ. Udělejte Vašim dětem radost vodovými omalovánkami. Děti »

od 67 Kč

ve 4 obchodech

Farma Od tečky k tečce

Farma Od tečky k tečce

Obsahují 16 barevných, krásně ilustrovaných stran s aktivitou spojování teček a dvoustránku se samolepkami.Podtitul: Moje omalovánkaRok vydání: 2014Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláPočet stran: 16Rozměry: 280,0 x 220,0 x 0,0 Publikace: Farma - Malování »

od 69 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.