Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný)

Učebnice/Odborná literatura

Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný)

Hodnocení: 1x
  • 4

Cvičebnice k učebnici Passwort Deutsch - 3.díl z třídílné série. Cvičebnice k 3. dílu učebnice Passwort Deutsch  z třídílné série. V každé úrovni vychází vždy: učebnice (v přehledně koncipovaných 6 nebo 10 lekcích vždy po 12 stranách), pracovní sešit (16 stran v lekci k prohloubení učiva, vhodné pro práci v kurzu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný) koupíte i tady

Specifikace Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 369 Kč

Publikace: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný) - Fandrych Ch.;Albrecht U.;Dane D.. Publikace: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný) - Fandrych Ch.;Albrecht U.;Dane D.. ... a dál?

Produkt Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný)

Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný) - parametry

Název produktu: Fandrych Ch., Albrecht U., Dane D.: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 369 Kč
Maximální cena: 374 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cvičebnice k učebnici Passwort Deutsch - 3.díl z třídílné série. Cvičebnice k 3. dílu učebnice Passwort Deutsch  z třídílné série. V každé úrovni vychází vždy: učebnice (v přehledně koncipovaných 6 nebo 10 lekcích vždy po 12 stranách), pracovní sešit (16 stran v lekci k prohloubení učiva, vhodné pro práci v kurzu nebo k samostatnému procvičování), metodická příručka s tipy pro práci s učebnicí a pracovním sešitem, s předlohami ke kopírování a testy, samostatný německo-český slovníček a přehled gramatiky v češtině. Audio CD obsahující texty čtené rodilými mluvčími z Německa, Rakouska a Švýcarska a umožňují tak lepší procvičování. Jedná se o edici pro základní školy nebo školy s jazykovým zaměřením, určené jak pro mládež tak dospělé. Procvičující čtyři základní jazykové dovednosti (poslech, konverzace, čtení a psaní). Učebnice jsou navrženy pro všechny styly vyučování. Jsou složené z praktického a moderního mixu nejlepších německých vyučovacích metod.. Učebnice se vydávají v 5 úrovních, kdy úroveň 1-4 má za cíl naučit celou strukturu základního jazyka a úroveň 5 připravuje na zkoušku Zertifikat Deutsch. Každá učebnice obsahuje materiál, který by měl poskytovat prostor přibližně na 60-80 vyučovacích hodin. Praktická učebnice němčiny pro střední a jazykové školy pro úroveň A1 až B1 Společného evropského referenčního rámce, se kterou budete mít po ruce vše potřebné pro výuku a která připraví vaše studenty optimálně k nové maturitě a zkoušce Zertifikat Deutsch. - třídílné vydání, pracovní sešit, 3. díl Publikace: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný) - Fandrych Ch.;Albrecht U.;Dane D.. Publikace: Passwort Deutsch 3 - Pracovní sešit (3-dílný) - Fandrych Ch.;Albrecht U.;Dane D.. Passwort Deutsch in 3 Bänden begleitet Kursteilnehmer durch die gesamte Grundstufe. Band 3 bereitet auf das Zertifikat Deutsch und auf den Übergang zur Mittelstufe vor.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.