Srovnání cen » Nábytek a bytové doplňky » Střešní okna » Plastová střešní okna » Srovnání cen FAKRO PTP-V U3

Plastová střešní okna

FAKRO PTP-V U3

Hodnocení: 0x
  • 4

Kyvné plastové okna střešní Fakro PTP V U3 - jsou vyrobena z vícekomorových PVC bílých profilů zpevněných hliníkovými výztužemi. Plast, ze kterého jsou okna vyrobena nevstřebává vlhkost a je výjimečný vysokou odolností vůči působení kyselin a rozpouštědel. Označení PTP - vícekomorové plastové PVC profily jsou ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FAKRO PTP-V U3

Kategorie Plastová střešní okna
Výrobce FAKRO
Nejnižší cena 5 044 Kč
Typ Kyvná
Typ zasklení Dvojsklo
Požadované vlastnosti Ventilační klapka

Plastové kyvné střešní okno FAKRO v bílé barvě s energeticky úsporným zasklením U3.Plastové střešní okno z tříkomorového profilu PVC s ventilační klapkou V35.Okno je odolné vůči korozi i špatným atmosférickým podmínkám a jeho údržba je snížena na minimum. ... a dál?

Produkt FAKRO PTP-V U3

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


RoofLITE DURO

RoofLITE DURO

od 3 438 Kč

FAKRO PTP-V/GO U3

FAKRO PTP-V/GO U3

od 5 916 Kč

FAKRO PTP-V U5

FAKRO PTP-V U5

od 7 307 Kč

FAKRO FPU-V U3

FAKRO FPU-V U3

od 8 393 Kč

ROTO R85K WD

ROTO R85K WD

od 10 283 Kč

Novinky z okolí


FAKRO PTP-V/GO U3

FAKRO PTP-V/GO U3

od 5 916 Kč

FAKRO PTP-V/PI U3

FAKRO PTP-V/PI U3

od 5 916 Kč

FAKRO FPU-V U5

FAKRO FPU-V U5

od 12 688 Kč

FAKRO PYP-V PI U3 proSky

FAKRO PYP-V PI U3 proSky

od 8 724 Kč

FAKRO PYP-V U3 proSky

FAKRO PYP-V U3 proSky

od 7 581 Kč

FAKRO PYP-V GO U3 proSky

FAKRO PYP-V GO U3 proSky

od 8 724 Kč

FAKRO PTP-V U3 - parametry

Název produktu: FAKRO PTP-V U3
Výrobce: FAKRO
Minimální cena: 5 044 Kč
Maximální cena: 9 258 Kč
Ušetríte až: 4 215 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Typ Kyvná
Typ zasklení Dvojsklo
Požadované vlastnosti Ventilační klapka
Podrobný popis:

Kyvné plastové okna střešní Fakro PTP V U3 - jsou vyrobena z vícekomorových PVC bílých profilů zpevněných hliníkovými výztužemi. Plast, ze kterého jsou okna vyrobena nevstřebává vlhkost a je výjimečný vysokou odolností vůči působení kyselin a rozpouštědel. Označení PTP - vícekomorové plastové PVC profily jsou zpevněné ocelovými výztužemi, plast odolává vlhkosti a odolává korozi. Označení V - ventilační klapka Označení U3 - energeticky úsporné zasklení - dvojsklo thermo TGIRozsah montáže společně s těsnícím lemováním od 15° do 90°.Z výroby vybaveno montážními úhelníky pro montáž na latích.Záruka 10let

Charakteristika:     Klika umístěná v dolní části křídla přináší pohodlnou obsluhu a umožňuje spárové větrání ve dvou polohách.        Konstrukce zajišťuje stabilitu celého okna a zamezuje jeho deformacím v průběhu užívání.      Součástí je Thermo distanční rámeček TGI je zárukou vysoké těsnosti a nízkého tepelného prostupu.     Okna se doporučují také do podkrovních místností s dlouhodobě zvýšenou vzdušnou vlhkostí (koupelny, kuchyně, sauny).      Okna mají dlouhou životnost, odolávajíi korozi a atmosférickým vlivům.      Jsou vybavena výkonnou ventilační klapkou V35.      Údržba oken je omezena na nezbytné minimum.  Obsahuje systém zpevnění konstrukce okna SYSTÉM topSafe: Speciální systém významně zvyšuje odolnost střešních oken proti vloupání a chrání je před otevřením při náhodném šlápnutí na křídlo. tři těsnění, ventilační klapka


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.