Srovnání cen » Nábytek a bytové doplňky » Střešní okna » Srovnání cen FAKRO FTU-V U5

Střešní okna

FAKRO FTU-V U5 cena od 0 Kč

FAKRO FTU-V U5

Hodnocení: 1x
  • 4

Střešní okno Fakro FTU-V U5 - spojení kvalitního dřeva a trojité vrstvy laku přináší ideálně hladký bílý povrch.  Označení FTU - dřevo je lakované transparentním ekologicky nezávadným akrylovým lakem - tři vrstvy na povrchu rámu a křídla utváří trvalý, ideálně hladký bílý ochranný povlak Onačení V - ventilační klapka ...a dál?

      Ventilační klapka  
Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

FAKRO FTU-V U5 - parametry

Název produktu: FAKRO FTU-V U5
Výrobce: FAKRO
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Typ zasklení Trojsklo
Požadované vlastnosti Ventilační klapka
Podrobný popis:

Střešní okno Fakro FTU-V U5 - spojení kvalitního dřeva a trojité vrstvy laku přináší ideálně hladký bílý povrch.  Označení FTU - dřevo je lakované transparentním ekologicky nezávadným akrylovým lakem - tři vrstvy na povrchu rámu a křídla utváří trvalý, ideálně hladký bílý ochranný povlak Onačení V - ventilační klapka Označení U5 - super energeticky úsporné zasklení - trojsklo thermo TGI Okno je tedy celé bíle bez viditelné přirozené struktury dřeva.Je více odolné na působení vhlkosti v porovnání s okny lakovanými akrylovým lakem.Má široké uplatnění ve všech podkrovních místnostech, neboť díky svým vlastnostem je možno je montovat i do prostor se periodicky zvýšeným výskytem vlhkosti (kuchyně, koupelny).  Do místností s trvale zvýšenou vlhkostí vzduchu se doporučují okna plastová.  Charakteristika:  - Vyrobeno z borovicového dřeva nejvyšší kvality, vrstevně klíženého. Dřevo je lakované třemi vrstvami polyuretanového laku, jež na povrchu rámu a křídla utváří trvalý a ideálně hladký bílý ochranný povrch - Super energeticky úsporným zasklením U5 - Systém zpevnění konstrukce okna topSafe, zvýšená odolnost proti vloupání - Klika umístěná v dolní části křídla, která umožňuje spárové větrání ve dvou polohách - Montáž včetně těsnicího lemování do šikmých střech se sklonem od 15° do 90° - rozměry v cm jsou vnější rozměry rámu - Záruka 10 let SYSTÉM topSafe: Speciální systém zpevněné konstrukce okna topSafe významně zvyšuje odolnost střešních oken proti vloupání a chrání je před otevřením při náhodném šlápnutí na křídlo. 


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.