Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fábry Jan: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd.

Učebnice/Odborná literatura

Fábry Jan: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd. - Jan Fábry. Druhé, výrazně rozšířené a upravené vydání knihy se komplexně zabývá procesem řízení podpůrných činností – Facility managementem. Deset kapitol se komplexně zabývá celou problematikou FM. Z obsahu: Osobnost facility manažera; ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85916

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fábry Jan: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 552 Kč

Druhé, výrazně rozšířené a upravené vydání knihy se komplexně zabývá procesem řízení podpůrných činností – Facility managementem. Deset kapitol se komplexně zabývá celou problematikou FM. Z obsahu: Osobnost facility manažera; Technicko-ekonomické aspekty správy majetku; Softwarová podpora, CAFM systém; Inteligentní budovy; Krizový management a FM; Dopravní služby z pohledu FM atd. Management podpůrných procesů - Vlastimil K. Vyskočil, František Kuda a kol. od authora Vlastimil K. Vyskočil, František Kuda a kol. a » ... a dál?

Produkt Fábry Jan: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd.

Fábry Jan: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd. - parametry

Název produktu: Fábry Jan: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 552 Kč
Maximální cena: 552 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd. - Jan Fábry. Druhé, výrazně rozšířené a upravené vydání knihy se komplexně

zabývá procesem řízení podpůrných činností – Facility managementem.

Deset kapitol se komplexně zabývá celou problematikou FM. Z obsahu:

Osobnost facility manažera; Technicko-ekonomické aspekty správy

majetku; Softwarová podpora, CAFM systém; Inteligentní budovy;

Krizový management a FM; Dopravní služby z pohledu FM atd. Publikace: Management podpůrných procesů. Facility management, 2.vyd. - Jan Fábry. Kniha se komplexně zabývá procesem řízení podpůrných činností – Facility managementem. První část analyzuje tvorbu principů podpůrných činností a outsourcingu. Druhá část přibližuje úlohu facility manažera, třetí část problematiku manažerské ekonomiky v oblasti podpůrných činností a čtvrtá část popisuje technickou stránku facility managementu v oblasti podpůrných procesů. Autor knihy Vlastimil K. Vyskočil, František Kuda, Vydavatelstvo Management Press,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.