Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky

Učebnice/Odborná literatura

Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky

Hodnocení: 1x
  • 4

Ezopovy bajky / Aesop´s Fables - Zrcadlová četba - Ezop Ezop je považován za zakladatele řecké bajky a patří dodnes k nejznámějším bajkařům. Narodil se pravděpodobně jako otrok, po propuštění z otroctví hodně cestoval. Své bajky přednášel ústně, byly zapsány mnohem později. Šlo o krátké prozaické příběhy se stručným ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky koupíte i tady

Specifikace Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Ezop je považován za zakladatele řecké bajky a patří dodnes k nejznámějším bajkařům. Narodil se pravděpodobně jako otrok, po propuštění z otroctví hodně cestoval. Své bajky přednášel ústně, byly zapsá ... a dál?

Produkt Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky

Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky - parametry

Název produktu: Ezop: Aesop´s fables/Ezopovy bajky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ezopovy bajky / Aesop´s Fables - Zrcadlová četba - Ezop Ezop je považován za zakladatele řecké bajky a patří dodnes k nejznámějším bajkařům. Narodil se pravděpodobně jako otrok, po propuštění z otroctví hodně cestoval. Své bajky přednášel ústně, byly zapsány mnohem později. Šlo o krátké prozaické příběhy se stručným dějem, v nichž vystupovala ustálená skupina postav, zvláště zvířata a rostliny, které přebírají lidské vlastnosti. Mnohdy se objevují také skuteční lidé a postavy řeckých bohů. Dialog dává bajkám spád, posiluje dramatičnost a dynamiku příběhů. Některé bajky obsahují - většinou na konci - didaktické poučení. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Zjednodušená četba | Dvojjazyčné knihy | Zrcadlové/Bilingvní knihy pro děti od INFOA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha obsahuje nejznámější pohádky proslulého dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena. Tyto Pohádky jsou určeny především starším dětem a dospělým. Andersen v pohádkách oživuje neživé věci a nechává je promlouvat, stejně jako zvířata. Obyčejní lidé a děti jsou v jeho pohádkách často chytřejší než boháči a mocní. Autor využívá svůj smysl pro humor a ironii k zesměšnění špatných lidských vlastností, a tak se čtenáři nejen pobaví, ale jejich morální vlastnosti jsou také posíleny, zejména schopnost empatie. Spisovatelův osobitý styl a poutavá dějová linie pohádek přimějí čtenáře přečíst je jedním dechem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.