Extra Carp Pellet Holder 13mm 72ks
Extra Carp Pellet Holder 13mm 72ks

Extra Carp Pellet Holder 13mm 72ks

Zarážka - na pelety, velikost 13mm, barva: zelená, 72 ks v balení. Základem úspěšného lovu je kvalitní rybářská výbava. Zarážky Extra Carp Pellet Holder 13 mm 72 ks dokonale ukotví nástrahy na vlasu a jsou speciálně navržené pro pelety. Balení Extra Carp obsahuje 72 kusů zelených zarážek, které perfektně upevní pelety v době, kdy začnou pod vodou měknout. Zarážky Pellet Holder také ochrání nástrahu před klováním malými rybkami a mohou se použít…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější rybářské zarážky

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Extra Carp Pellet Holder 13mm 72ks
Výrobce: Extra Carp
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Zarážka - na pelety, velikost 13mm, barva: zelená, 72 ks v balení. Základem úspěšného lovu je kvalitní rybářská výbava. Zarážky Extra Carp Pellet Holder 13 mm 72 ks dokonale ukotví nástrahy na vlasu a jsou speciálně navržené pro pelety. Balení Extra Carp obsahuje 72 kusů zelených zarážek, které perfektně upevní pelety v době, kdy začnou pod vodou měknout. Zarážky Pellet Holder také ochrání nástrahu před klováním malými rybkami a mohou se použít opakovaně. Klíčové vlastnosti zarážek Extra Carp Pellet Holder 13 mm 72 ksKvalitní, speciálně navržené zarážky na peletyJednoduché použitíDokonale ukotví pelety v době, kdy začnou pod vodou měknoutVelikost 13 mmSada Extra Carp obsahuje 72 ks zelených zarážek Speciálně tvarované zarážky vhodné pro použití s peletami.

Speciálně tvarované zarážky vhodné pro použití s peletami. Velice pevné a trvanlivé. Vhodné také pro nastražování luncheon meatu a všech měkkých nástrah.

  • Barva: olivově zelená.
  • Profi zarážky na pelety - vel. 21 mm, 26 ks v blister balení.
  • Profi zarážky na pelety - vel. 13 mm, 72 ks v blister balení.
EAN: 8606013284813 Kvalitní zarážky na pelety k nastražení mimo háček.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.