Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru

Učebnice/Odborná literatura

Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru

Hodnocení: 1x
  • 4

Expedice Lambarene (DVD): Expedice Lambarene byla výprava osmi studentů a absolventů pražských vysokých škol, která ve stříbřité Tatře 138 transportovala přes pět evropských a třináct afrických zemí léčiva a zdravotnický materiál do věhlasné nemocnice dr. Alberta Schweitzera v Lambarene v Gabonu. Odstartovala 1. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru koupíte i tady

Specifikace Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Expedice Lambarene je výprava osmi studentů a absolventů pražských vysokých škol, která ve stříbřité Tatře 138 transportovala přes pět evropských a třináct afrických zemí léčiva a zdravotnický materiál do věhlasné nemocnice dr. Alberta Schweitzera v Lambaréné v Gabonu. Odstartovala 1. ledna 1968 ze Staroměstského náměstí a oblouk, který Tatra urazila za 256 dní své cesty, je dlouhý přes 35 000 km. Po návratu vznikl z natočeného filmového materiálu 18ti dílný seriál pro Českou televizi, který máte nyní možnost » ... a dál?

Produkt Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru

Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru - parametry

Název produktu: Expedice Lambarene 1.- 3. - 3 DVD - digipack v šubru
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 306 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Expedice Lambarene (DVD): Expedice Lambarene byla výprava osmi studentů a absolventů pražských vysokých škol, která ve stříbřité Tatře 138 transportovala přes pět evropských a třináct afrických zemí léčiva a zdravotnický materiál do věhlasné nemocnice dr. Alberta Schweitzera v Lambarene v Gabonu. Odstartovala 1. ledna 1968 ze Staroměstského náměstí a oblouk, který Tatra urazila za 256 dní své cesty, je dlouhý přes 35 000 km. Expedice se na své cestě sekala s mnoha úskalími, se kterými se musela pohotově vyrovnat. Nejtěžšími úseky se pro ni stala cesta z Etiopie do Konga, rovněž nezapomenutelnou se stala i náročná jízda Saharou. Ve všech zemích, kterými výprava do Lambaréné projížděla, vzbudila pozornost. V místních novinách se objevil nejeden článek, který vyprávěl o smyslu expedice. Členové výpravy vystupovali i v televizních programech, a to nejen v Súdánu, Etiopii, Keni, ale i Zambii, Nigérii či Konžské demokratické republice. Výprava během cesty natočila 10 000 metrů filmového materiálu. Po návratu vznikl z natočeného filmového materiálu 18-ti dílný seriál pro Českou televizi, který máte nyní možnost vidět na 3 DVD. Samotný seriál je doplněný dalšími bonusy, mimo jiné i dokumentem ČT z roku 2005 Zapomenuté výpravy, který se věnuje právě této cestě a mapuje osudy účastníků expedice – většina z nich dosáhla ve svém profesním životě velkých úspěchů a stali se osobami veřejně známými. Součástí bonusů jsou také nově natočené rozhovory s dosud žijícími členy výpravy, oceněné fotografie novináře Petra Bárty, DVD ROM plný článků z tehdejšího tisku, vyprávění pracovníků Tatry Kopřivnice, kteří připravovali vůz na cestu, a prezentace Muzea Tatry v Kopřivnici, kde je legendární Tatra 138 nyní k vidění. OBSAHUJE: 01 - Na shledanou Evropo 02 - Dobrý den Afriko 03 - Odpoledne u Ptaksepsese 04 - Rudé moře vlevo 05 - V zemi Máhdího 06 - Země v oblacích 07 - Atention,zajíci 08 - Na jižní polokouli 09 - Za stříbrem Kilimandžára 10 - Závist a Zanzibar 11 - Past na tisíc náklaďáků 12 - Chyťte bílé žoldáky 13 - Vyhýbejte se hyacintům 14 - Kinshasa aneb Praha je krásná 15 - Tři hodiny do cíle 16 - Stisk ruky 17 - Až se Sahara zeptá 18 - Sólo pro Saharu


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.