Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Evžen Boček: Aristokratka na koni

Próza - beletrie

Evžen Boček: Aristokratka na koni

Hodnocení: 4x
 • 3.5

Nemohli jste od „Poslední aristokratky“ odtrhnout oči? Třetí pokračování od Evžena Bočka vás k židli zaručeně přiková taktéž. Hrdinka prvních dvou titulů je zpět a opět musí řešit bizarní problémy. Na nejchudším zámku v Čechách se hromadí účty, personál se pomalu bouří; hraběcí rodinka rozhodně nemá na růžích ustláno. Do té doby, než Marie Kostková z Kostky přijde s geniálním nápadem – projektem Aristokratka před smrtí... Pobavte se u pokračování české bestsellerové série i vy! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Aristokratka na koni
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Evžen Boček: Aristokratka na koni koupíte i tady

Evžen Boček: Aristokratka na koni v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
 • 3.5

Na základě 4 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Evžen Boček: Aristokratka na koni

 • Velká písmena
 • další pokračování
 • humorná kniha

 • Otevřený konec

Čerstvá hodnocení Evžen Boček: Aristokratka na koni

 • 5

Naďa, 28. dubna 2017

 • další pokračování
 • humorná kniha

Další pokračování je lepší než předchozí díly. Kniha je vtipná a je těžké se od ní odtrhnout.


 • 5

Michal, 30. prosince 2016

 • Humor
 • Velká písmena

 • Otevřený konec

Super vtipná kniha, která mě bavila od začátku do konce, doporučuji


Specifikace Evžen Boček: Aristokratka na koni

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 159 Kč

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární » ... a dál?

Produkt Evžen Boček: Aristokratka na koni

Evžen Boček: Aristokratka na koni - parametry

Název produktu: Evžen Boček: Aristokratka na koni
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:

Autor : Evžen Boček, Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Skvělým řešením se zdá být projekt, v němž se mladá aristokratka Marie III. před zraky návštěvníků chystá, po vzoru svých předchůdkyň, předčasně zemřít. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt s aristokratkou v rakvi je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu. Kniha Aristokratka na koni byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2016. Druh sortimentu : Kniha, Aristokratka na koni, Jazyk : Čeština, Počet stran : 160

Lehký humorný příběh Marie III. Kostkové, která se nevšedním způsobem snaží zachránit svou rodinu před nutností páchat hygienu v kašně s dešťovou vodou. Na Kostku se totiž návštěvníci nehrnou, zámecká pokladna zeje prázdnotou a faktury za vodu se kupí. Odvážný plán zahrnující smrt zámecké paní ale přijde vniveč a to díky knížeti Schwarzenbergovi. A bude hůř. Neotřelým vtipem zářící příběh je úspěšným pokračováním Bočkových knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.