Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Evelyn Underhill: Mystika

Knihy

Evelyn Underhill: Mystika

Hodnocení: 1x
  • 4

Být mystikem neznamená nic víc, než se právě teď a tady otevřít skutečnému a věčnému Životu, v tom nejplnějším a nejhlubším smyslu, jakého je člověk schopen …Stačí se jen svým vědomím svobodně spojits ryzí Skutečností, jejíž nekonečná síla předčí jakoukoli bolest i krásu — jejím domovem je totiž Bůh. Mystika (1911) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Evelyn Underhill: Mystika koupíte i tady

Specifikace Evelyn Underhill: Mystika

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 296 Kč

Mystika (1911) je již téměř celé století považována za zcela ojedinělý a do dnešní doby nepřekonaný text, jehož autorka Evelyn Underhill je dosud pokládána za nejpřednější znalkyni v oblasti duchovního uvažování. ... a dál?

Produkt Evelyn Underhill: Mystika

Evelyn Underhill: Mystika - parametry

Název produktu: Evelyn Underhill: Mystika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 296 Kč
Maximální cena: 562 Kč
Ušetríte až: 266 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Být mystikem neznamená nic víc, než se právě teď a tady otevřít skutečnému a věčnému Životu, v tom nejplnějším a nejhlubším smyslu, jakého je člověk schopen …Stačí se jen svým vědomím svobodně spojits ryzí Skutečností, jejíž nekonečná síla předčí jakoukoli bolest i krásu — jejím domovem je totiž Bůh. Mystika (1911) je již téměř celé století považována za zcela ojedinělý a do dnešní doby nepřekonaný text, jehož autorka Evelyn Underhill je dosud pokládána za nejpřednější znalkyni v oblasti duchovního uvažování. Mystika je vynikající studií o lidském duchovním vědomí, jež je nazíráno nejen z pohledu nejhlubšího prožitku a niterných úvah, ale zároveň i konfrontováno s nejrůznějšími filozofickými, psychologickými a náboženskými hledisky. Na pozadí nejosobnějších rozjímání a svědectví takových velkých mystiků jako Mistr Eckhart, sv. Jan od Kříže, sv. Terezie z Avily nebo Džaláluddín Rúmí autorka nabízí jedinečný vhled do mystického světa a díky zohlednění řady perspektiv odkrývá jeho nekonečné

rozměry. Mystiku tak nejen nazírá, ale stejně tak i studuje, především stupně mystické cesty, která vede lidskou hledající duši z omezeného života logiky smyslů k nejvyššímu mystickému zážitku — ke sjednocení s Absolutním, Božským, k poznání nadsmyslové Skutečnosti. S mimořádnou naléhavostí nás Evelyn Underhill zve, abychom se pohroužili do sebe sama, objevili své nejvnitřnější já, a vstoupili tak do světa, kde za zavřenýma očima můžeme spatřit Nic a zárověň Vše. Mystika - Underhill Evelyn. Mystika - Underhill Evelyn od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.