Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky

Knihy

Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky

Hodnocení: 1x
  • 4

Dva prstýnky – Skutečný příběh ženy, která jako dívka přežila Osvětim a v těch nejtemnějších dnech našla lásku… - Werberová Millie, Kellerová Eve. Millie Werberová před svými blízkými celý život tajila, co prožila za druhé světové války, jaké prodělala utrpení i jak v těch nejtemnějších dnech našla svou lásku. V roce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87515
skladem

Jaké má kniha
Dva prstýnky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky koupíte i tady

Specifikace Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Millie Werberová před svými blízkými celý život tajila, co prožila za druhé světové války, jaké prodělala utrpení i jak v těch nejtemnějších dnech našla svou lásku. V roce 1942, kdy už žila v ghettu, se jako šestnáctiletá dívka vdala za svou velkou lásku Henieka. Jistou dobu se jim dařilo vyhýbat transportům do Osvětimi, i když hladový život v ghettu a nucené práce ve strojírenské továrně byly vyčerpávající. Nakonec, ale došlo k drastickým událostem – židovskému spiknutí, kterého se účastnil i Heniek a další » ... a dál?

Produkt Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky

Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky - parametry

Název produktu: Eve Keller, Millie Werber: Dva prstýnky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dva prstýnky – Skutečný příběh ženy, která jako dívka přežila Osvětim a v těch nejtemnějších dnech našla lásku… - Werberová Millie, Kellerová Eve. Millie Werberová před svými blízkými celý život tajila, co prožila za druhé světové války, jaké prodělala utrpení i jak v těch nejtemnějších dnech našla svou lásku. V roce 1942, kdy už žila v ghettu, se jako šestnáctiletá dívka vdala za svou velkou lásku Henieka. Jistou dobu se jim dařilo vyhýbat transportům do Osvětimi, i když hladový život v ghettu a nucené práce ve strojírenské továrně byly vyčerpávající. Nakonec, ale došlo k drastickým událostem – židovskému spiknutí, kterého se účastnil i Heniek a další členové dívčiny rodiny. Kdosi však spiklence prozradil a všechny čekal koncentrační tábor Osvětim … Dva prstýnky – Skutečný příběh ženy, která jako dívka přežila Osvětim a v těch nejtemnějších dnech našla lásku… - Werberová Millie, Kellerová Eve od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.