Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin

Učebnice/Odborná literatura

Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejčastěji používanou technikou při práci sociálního pracovníka s klientem bývá rozhovor.. Speciální techniky sociální terapie rodin Nejčastěji používanou technikou při práci sociálního pracovníka s klientem bývá rozhovor. Kromě něj však můžeme používat i další, speciální techniky, které rozhovor nejen podpoří ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Speciální techniky soci..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin koupíte i tady

Specifikace Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

ejčastěji používanou technikou při práci sociálního pracovníka s klientem bývá rozhovor. Kromě něj však můžeme používat i další, speciální techniky, které rozhovor nejen podpoří vhodným směrem, ale ... a dál?

Produkt Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin

Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin - parametry

Název produktu: Eva Zakouřilová: Speciální techniky sociální terapie rodin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 111 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejčastěji používanou technikou při práci sociálního pracovníka s klientem bývá rozhovor.. Speciální techniky sociální terapie rodin Nejčastěji používanou technikou při práci sociálního pracovníka s klientem bývá rozhovor. Kromě něj však můžeme používat i další, speciální techniky, které rozhovor nejen podpoří vhodným směrem, ale zároveň mohou mít velký význam diagnostický i terapeutický. S jejich pomocí můžeme zjistit: co si klient vlastně přeje a co nechce, co je pro něj největším problémem, jak vnímá současnou situaci, jaké má obtíže, požadavky, očekávání i přání. Je proto důležité, aby sociální pracovník uměl speciální techniky používat a zařazovat je do průběhu sociální terapie i sociální diagnostiky.   V první části publikace je definována a vymezena sociální terapie a sociální diagnostika, ve druhé, praktické a stěžejní části je prezentováno kolem 50 konkrétních speciálních technik, včetně popsání přínosu, základních podmínek a zásad jejich používání. Publikace je doplněna kazuistikami z autorčiny praxe i skutečnými kresbami a pracemi jejích klientů. Závěr obsahuje několik příloh - formuláře a pomůcky pro užití popsaných technik, soubor vhodných otázek, kritéria pro dobré fungování střídavé a společné výchovy či vzor uzavřené mimosoudní dohody.   Mgr. Eva Zakouřilová již více než dvacet let vykonává práci sociálního pracovníka v oblasti sociálně-právní ochrany rodin a zároveň přes deset let funguje jako mediátorka. Lektoruje témata z oblasti sociální práce, speciálních technik a mediace. Mediaci učí také na vyšší odborné škole sociální Dorkas v Olomouci.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.