Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Eva Stascha: Děckama nezatopíš

Knihy osobnosti a fakta

Eva Stascha: Děckama nezatopíš cena od 0 Kč

Eva Stascha: Děckama nezatopíš

Hodnocení: 1x
  • 4

Děckama nezatopíš - Eva Stascha. Autorka pohádkové prózy a literatury pro děti tentokrát vydala soubor retrospektivně autobiografických textů, který líčí životní osudy současné generace rodičů. Příběhy popisují životní situace, které mnozí z nás prožili podobně a v podobných kontextech. Většina z čtenářů však nemá ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Eva Stascha: Děckama nezatopíš - parametry

Název produktu: Eva Stascha: Děckama nezatopíš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Děckama nezatopíš - Eva Stascha. Autorka pohádkové prózy a literatury pro děti tentokrát vydala soubor retrospektivně autobiografických textů, který líčí životní osudy současné generace rodičů. Příběhy popisují životní situace, které mnozí z nás prožili podobně a v podobných kontextech. Většina z čtenářů však nemá autorčino nadání pro literární ztvárnění reality všedního dne, kdy ve vzpomínkovém přehledu jsou poskládány situace veselé, komické,smutné i tragické tak, jak je skutečný život přinášel. Text je bilancováním autorky s důležitými okamžiky svého života s nadhledem, který umožňuje čtenáři vžít se do těchto okamžiků a uvědomit si podobnost lidských osudů a vztahů. Hodně autobiografický text, napsaný s velkou otevřeností, je proložen autorčinými verši, které reflektují nejen prožité životní situace, ale i mimořádně silný a vřelý vztah k dětem, které pro autorku vždy byly důležitým prvkem životních situací. Kniha Děckama nezatopíš patří k těm, které budeme číst s pocitem, že mnohé situace a příběhy jsme prožili podobně a že se nás tyto obdobně prožité chvíle hodně osobně dotýkají. Děckama nezatopíš - Eva Stascha od nakladatelství Stascha Eva v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Děckama nezatopíš. Vzpomínky a autorčina poezie doplněná rodinnými fotografiemi. Publikace: Děckama nezatopíš.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.