Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla

Knihy naučná literatura

Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla

Hodnocení: 1x
  • 4

Svět architektury a divadla - Architekt Ivo Klimeš - Popelová Lenka, Špačková Eva. Kniha čtenáři přináší výsledky více než padesátileté práce architekta Iva Klimeše, který celý svůj profesní život prožil v Ostravě. Jeho klíčovými díly jsou divadelní stavby, které se proto staly osnovou celé knihy. Cílem ale nebylo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Svět architektury a div..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla koupíte i tady

Specifikace Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 168 Kč

Kniha čtenáři přináší výsledky více než padesátileté práce architekta Iva Klimeše, který celý svůj profesní život prožil v Ostravě. Jeho klíčovými díly jsou divadelní stavby, které se proto staly osno ... a dál?

Produkt Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla

Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla - parametry

Název produktu: Eva Špačková, Lenka Popelová: Svět architektury a divadla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svět architektury a divadla - Architekt Ivo Klimeš - Popelová Lenka, Špačková Eva. Kniha čtenáři přináší výsledky více než padesátileté práce architekta Iva Klimeše, který celý svůj profesní život prožil v Ostravě. Jeho klíčovými díly jsou divadelní stavby, které se proto staly osnovou celé knihy. Cílem ale nebylo pojednat jen o architektuře nebo o velmi specifickém oboru divadelních staveb, ale i o divadle jako takovém. Divadelní budovy totiž vytvářejí jedinečný rámec divadelní akce, jež vzniká uměleckým vkladem režiséra, scénografa a účinkujících do již existujícího prostoru a konečně i přítomností diváků. V divadle se tak na jednom místě setkávají představy architekta stavby s požadavky dalších uměleckých profesí. Autory knihy proto jsou nejen historici architektury a umění a divadelní teoretici, ale i režiséři a scénografové. Právě díky tomuto mezioborovému dialogu je kniha, kterou držíte v ruce, v českém prostředí unikátní. Svět architektury a divadla - Architekt Ivo Klimeš - Popelová Lenka, Špačková Eva od nakladatelství v kategorii | Architektura za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Svět architektury a divadla - Architekt Ivo Klimeš - Popelová Lenka, Špačková Eva. Neotřelý pohled na divadelní architekturu jako živého inscenačního

prostoru přináší kniha o životě a díle významného ostravského

architekta Iva Klimeše. Je popsána jednak slovy autora staveb ve

formě strukturovaného rozhovoru, ale také názory divadelníků

(Radovana Lipuse a Zbyňka Srby či Alberta Pražáka), divadelních

kritiků (Ladislava Vrchovského) a architektů. Publikace: Svět architektury a divadla - Architekt Ivo Klimeš - Popelová Lenka, Špačková Eva.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.