Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová

Knihy

Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová

Hodnocení: 1x
  • 4

učka obsahuje zcela odlišnou slovní zásobu než předchozí publikace AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA. Průřez slovní zásobou. Pouze koncepce a struktura jsou stejné. Je určena širokému okruhu uživatelů. Vznikla z excerpce slovní zásoby aktuálních pramenů, informujících o nejnovějších jevech a trendech ve světě. Vždyť na světě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová koupíte i tady

Specifikace Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 138 Kč

Příručka obsahuje zcela odlišnou slovní zásobu než předchozí publikace Aktuální angličtina. Průřez slovní zásobou. Pouze koncepce a struktura jsou stejné. Je určena širokému okruhu uživatelů. Vznikla z excerpce slovní zásoby aktuálních pramenů, informujících o nejnovějších jevech a trendech ve světě. Vždyť na světě vznikne ročně více jak tisíc anglických slov! Kniha obsahuje přes 3000 hesel s mnoha slovními spojeními nebo autentickými příklady s českými protějšky a okolo 500 zkratek a zkrácených slov či akronym. » ... a dál?

Produkt Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová

Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová - parametry

Název produktu: Eva Skálová: AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA 2 TÉMATICKÉ PŘEHLEDY SLOVNÍ ZÁSOBY - Eva Skálová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

učka obsahuje zcela odlišnou slovní zásobu než předchozí publikace AKTUÁLNÍ ANGLIČTINA. Průřez slovní zásobou. Pouze koncepce a struktura jsou stejné. Je určena širokému okruhu uživatelů. Vznikla z excerpce slovní zásoby aktuálních pramenů, informujících o nejnovějších jevech a trendech ve světě. Vždyť na světě vznikne ročně více jak tisíc anglických slov! Kniha obsahuje přes 3000 hesel s mnoha slovními spojeními nebo autentickými příklady s českými protějšky a okolo 500 zkratek a zkrácených slov či akronym. Většina z nich se dosud v našich současných A – Č a Č – A slovnících nevyskytuje. Obsah knihy: Občanské záležitosti Společenské záležitosti Ekonomika Technika / technologie Příroda Zdraví Vzdělání Kultura. Autorka příručky Mgr. Eva Skálová absolvovala Filozofickou fakultu UK v Praze a řadu let pracovala jako lektorka angličtiny na Katedře jazyků Akademie věd a v jazykových kursech Ministerstva průmyslu a obchodu. Zabývala se teoreticky i prakticky sestavováním slovníků zaměřených na speciální potřeby uživatele. (tematické přehledy slovní zásoby) Autor knihy Eva Skálová, Vydavatelstvo Arsci,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.