Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami

Knihy naučná literatura

Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami

Hodnocení: 1x
  • 4

Hry s příslovími,hádankami a pranostikami - Eva Schneiderová, Marie Hanzová. Přibližně sto úkolů se zaměřuje na poznání či prohloubení znalosti přísloví, rčení, hádanek, přirovnání, pranostik a slavných citátů. Kromě procvičení paměti si čtenáři rozšiřují slovní zásobu, kultivují vyjadřovací dovednosti a tříbí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hry s příslovími, hádan..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami koupíte i tady

Specifikace Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Přibližně sto úkolů se zaměřuje na poznání či prohloubení znalosti přísloví, rčení, hádanek, přirovnání, pranostik a slavných citátů. Kromě procvičení paměti si čtenáři rozšiřují slovní zásobu, kul ... a dál?

Produkt Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami

Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami - parametry

Název produktu: Eva Schneiderová, Marie Hanzová: Hry s příslovími, hádankami a pranostikami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hry s příslovími,hádankami a pranostikami - Eva Schneiderová, Marie Hanzová. Přibližně sto úkolů se zaměřuje na poznání či prohloubení znalosti přísloví, rčení, hádanek, přirovnání, pranostik a slavných citátů. Kromě procvičení paměti si čtenáři rozšiřují slovní zásobu, kultivují vyjadřovací dovednosti a tříbí logické uvažování. Úkoly jsou postaveny na různých principech, téměř všechny však spojuje schopnost autorek podat téma s humorem, propojit poznání se zábavou. Knihu mohou ocenit jednotlivci, kteří chtějí rozvíjet příslušné znalosti a dovednosti či si prostě „jen“ dopřát chvilku inspirativní zábavy. Stejně tak může publikace obohatit práci a zábavu ve skupině, a stát se tak pomůckou pro učitele českého jazyka či pedagogy mimoškolního vzdělávání, aktivizační pracovníky. Eva Schneiderová je autorkou několika známých titulů prakticky pojednávajících o hravém přístupu k výuce češtiny (Kuna nese nanuk, Klíč ke slohu aneb Nerudou snadno a rychle), v Portálu vyšla její kniha Jazykové hry a hříčky (2009). Marie Hanzová je autorkou mnoha publikací, čítanek pro ZŠ, prvních čtení, říkanek, jazykolamů. Hry s příslovími,hádankami a pranostikami - Eva Schneiderová, Marie Hanzová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.